بیت کوین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Bitcoin (BTC)

بیت کوین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Bitcoin (BTC)

بیت کوین (Bitcoin) چیست؟

ارز دیجیتالی بیت کوین دارای شبکه توافقی است که به صورت BTC در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار بیت کوین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد بیت کوین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. بیت کوین ایمن است و تاکنون بیت کوین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان بیت کوین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد BTC وجود دارد از جمله :سازنده بیت کوین کیست؟ آیا بیت کوین قانونی است؟ بیت کوین چگونه کار می کند؟ آیا Bitcoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز بیت کوین (Bitcoin) ؟

ارزش کل بیت کوین در بازار جهانی 232404480845 دلار که معادل آن به تومان 1045820163802500 تومان است. آینده بیت کوین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش بیت کوین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت بیت کوین در بازار 13889.8 دلار که معادل آن در بازار ایران 62504100 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول بیت کوین (Bitcoin)

برای ساخت کیف پول بیت کوین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Bitcoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت بیت کوین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش BTC دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار بیت کوین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل بیت کوین، بازیابی و بازگشت حساب بیت کوین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولBitcoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت بیت کوین (Bitcoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت بیت کوین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی بیت کوین میتونید کسب در آمد داشته باشید. بیت کوین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Bitcoin استخراج بیت کوین از طریق دستگاه های ماینر بیت کوین است.

خرید بیت کوین ارزان

برای خرید بیت کوین میتوانید از سایت های واسط فروشنده بیت کوین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت بیت کوین خرید را انجام دهید. قبل از خرید بیت کوین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای بیت کوین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب بیت کوین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل بیت کوین به تومان است. درصد رشد BTC در حال حاضر 0.2059 و قیمت BTC جهت خرید 13889.8 دلار و 62504100 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش بیت کوین (Bitcoin)

اگر قصد فروش بیت کوین را دارید از طریق سایت Bitcoin اقدام کنید. با توجه به ارزش Bitcoin در بازار جهانی که معادل 232404480845 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به بیت کوین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده بیت کوین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Bitcoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا بیت کوین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای بیت کوین می باشد.

تبدیل بیت کوین (Bitcoin)

شما می توانید Bitcoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل بیت کوین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Bitcoin (بیت کوین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال بیت کوین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال بیت کوین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال بیت کوین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *