بیتکنس رایگان و آموزش ساخت کیف پول BitTokens (BXT)

بیتکنس رایگان و آموزش ساخت کیف پول BitTokens (BXT)

بیتکنس (BitTokens) چیست؟

ارز دیجیتالی بیتکنس دارای شبکه توافقی است که به صورت BXT در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار بیتکنس در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد بیتکنس نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. بیتکنس ایمن است و تاکنون بیتکنس هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان بیتکنس از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد BXT وجود دارد از جمله :سازنده بیتکنس کیست؟ آیا بیتکنس قانونی است؟ بیتکنس چگونه کار می کند؟ آیا BitTokens در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز بیتکنس (BitTokens) ؟

ارزش کل بیتکنس در بازار جهانی 337103 دلار که معادل آن به تومان 1516963500 تومان است. آینده بیتکنس در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش بیتکنس سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت بیتکنس در بازار 0.599154 دلار که معادل آن در بازار ایران 2696.193 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول بیتکنس (BitTokens)

برای ساخت کیف پول بیتکنس روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول BitTokens و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت بیتکنس مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش BXT دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار بیتکنس حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل بیتکنس، بازیابی و بازگشت حساب بیتکنس در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولBitTokens می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت بیتکنس (BitTokens) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت بیتکنس به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی بیتکنس میتونید کسب در آمد داشته باشید. بیتکنس رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق BitTokens استخراج بیتکنس از طریق دستگاه های ماینر بیتکنس است.

خرید بیتکنس ارزان

برای خرید بیتکنس میتوانید از سایت های واسط فروشنده بیتکنس ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت بیتکنس خرید را انجام دهید. قبل از خرید بیتکنس نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای بیتکنس وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب بیتکنس کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل بیتکنس به تومان است. درصد رشد BXT در حال حاضر -0.299 و قیمت BXT جهت خرید 0.599154 دلار و 2696.193 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش بیتکنس (BitTokens)

اگر قصد فروش بیتکنس را دارید از طریق سایت BitTokens اقدام کنید. با توجه به ارزش BitTokens در بازار جهانی که معادل 337103 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به بیتکنس در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده بیتکنس در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان BitTokens را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا بیتکنس را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای بیتکنس می باشد.

تبدیل بیتکنس (BitTokens)

شما می توانید BitTokens را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل بیتکنس به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید BitTokens (بیتکنس) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال بیتکنس نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال بیتکنس از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال بیتکنس را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *