بولیوارکوین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Bolivarcoin (BOLI)

بولیوارکوین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Bolivarcoin (BOLI)

بولیوارکوین (Bolivarcoin) چیست؟

ارز دیجیتالی بولیوارکوین دارای شبکه توافقی است که به صورت BOLI در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار بولیوارکوین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد بولیوارکوین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. بولیوارکوین ایمن است و تاکنون بولیوارکوین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان بولیوارکوین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد BOLI وجود دارد از جمله :سازنده بولیوارکوین کیست؟ آیا بولیوارکوین قانونی است؟ بولیوارکوین چگونه کار می کند؟ آیا Bolivarcoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز بولیوارکوین (Bolivarcoin) ؟

ارزش کل بولیوارکوین در بازار جهانی 539010 دلار که معادل آن به تومان 2425545000 تومان است. آینده بولیوارکوین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش بولیوارکوین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت بولیوارکوین در بازار 0.063726 دلار که معادل آن در بازار ایران 286.767 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول بولیوارکوین (Bolivarcoin)

برای ساخت کیف پول بولیوارکوین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Bolivarcoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت بولیوارکوین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش BOLI دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار بولیوارکوین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل بولیوارکوین، بازیابی و بازگشت حساب بولیوارکوین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولBolivarcoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت بولیوارکوین (Bolivarcoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت بولیوارکوین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی بولیوارکوین میتونید کسب در آمد داشته باشید. بولیوارکوین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Bolivarcoin استخراج بولیوارکوین از طریق دستگاه های ماینر بولیوارکوین است.

خرید بولیوارکوین ارزان

برای خرید بولیوارکوین میتوانید از سایت های واسط فروشنده بولیوارکوین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت بولیوارکوین خرید را انجام دهید. قبل از خرید بولیوارکوین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای بولیوارکوین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب بولیوارکوین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل بولیوارکوین به تومان است. درصد رشد BOLI در حال حاضر 1.5428 و قیمت BOLI جهت خرید 0.063726 دلار و 286.767 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش بولیوارکوین (Bolivarcoin)

اگر قصد فروش بولیوارکوین را دارید از طریق سایت Bolivarcoin اقدام کنید. با توجه به ارزش Bolivarcoin در بازار جهانی که معادل 539010 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به بولیوارکوین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده بولیوارکوین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Bolivarcoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا بولیوارکوین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای بولیوارکوین می باشد.

تبدیل بولیوارکوین (Bolivarcoin)

شما می توانید Bolivarcoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل بولیوارکوین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Bolivarcoin (بولیوارکوین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال بولیوارکوین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال بولیوارکوین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال بولیوارکوین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *