چرنبنک رایگان و آموزش ساخت کیف پول Chronobank (TIME)

چرنبنک رایگان و آموزش ساخت کیف پول Chronobank (TIME)

چرنبنک (Chronobank) چیست؟

ارز دیجیتالی چرنبنک دارای شبکه توافقی است که به صورت TIME در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار چرنبنک در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد چرنبنک نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. چرنبنک ایمن است و تاکنون چرنبنک هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان چرنبنک از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد TIME وجود دارد از جمله :سازنده چرنبنک کیست؟ آیا چرنبنک قانونی است؟ چرنبنک چگونه کار می کند؟ آیا Chronobank در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز چرنبنک (Chronobank) ؟

ارزش کل چرنبنک در بازار جهانی 11011861 دلار که معادل آن به تومان 49553374500 تومان است. آینده چرنبنک در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش چرنبنک سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت چرنبنک در بازار 15.51 دلار که معادل آن در بازار ایران 69795 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول چرنبنک (Chronobank)

برای ساخت کیف پول چرنبنک روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Chronobank و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت چرنبنک مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش TIME دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار چرنبنک حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل چرنبنک، بازیابی و بازگشت حساب چرنبنک در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولChronobank می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت چرنبنک (Chronobank) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت چرنبنک به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی چرنبنک میتونید کسب در آمد داشته باشید. چرنبنک رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Chronobank استخراج چرنبنک از طریق دستگاه های ماینر چرنبنک است.

خرید چرنبنک ارزان

برای خرید چرنبنک میتوانید از سایت های واسط فروشنده چرنبنک ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت چرنبنک خرید را انجام دهید. قبل از خرید چرنبنک نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای چرنبنک وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب چرنبنک کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل چرنبنک به تومان است. درصد رشد TIME در حال حاضر -0.1913 و قیمت TIME جهت خرید 15.51 دلار و 69795 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش چرنبنک (Chronobank)

اگر قصد فروش چرنبنک را دارید از طریق سایت Chronobank اقدام کنید. با توجه به ارزش Chronobank در بازار جهانی که معادل 11011861 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به چرنبنک در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده چرنبنک در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Chronobank را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا چرنبنک را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای چرنبنک می باشد.

تبدیل چرنبنک (Chronobank)

شما می توانید Chronobank را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل چرنبنک به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Chronobank (چرنبنک) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال چرنبنک نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال چرنبنک از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال چرنبنک را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *