حباب ها رایگان و آموزش ساخت کیف پول Cubits (QBT)

حباب ها رایگان و آموزش ساخت کیف پول Cubits (QBT)

حباب ها (Cubits) چیست؟

ارز دیجیتالی حباب ها دارای شبکه توافقی است که به صورت QBT در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار حباب ها در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد حباب ها نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. حباب ها ایمن است و تاکنون حباب ها هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان حباب ها از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد QBT وجود دارد از جمله :سازنده حباب ها کیست؟ آیا حباب ها قانونی است؟ حباب ها چگونه کار می کند؟ آیا Cubits در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز حباب ها (Cubits) ؟

ارزش کل حباب ها در بازار جهانی Unknown دلار که معادل آن به تومان در حال حاضر 0 تومان است. آینده حباب ها در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش حباب ها سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت حباب ها در بازار 0.002863 دلار که معادل آن در بازار ایران 12.8835 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول حباب ها (Cubits)

برای ساخت کیف پول حباب ها روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Cubits و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت حباب ها مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش QBT دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار حباب ها حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل حباب ها، بازیابی و بازگشت حساب حباب ها در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولCubits می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت حباب ها (Cubits) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت حباب ها به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی حباب ها میتونید کسب در آمد داشته باشید. حباب ها رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Cubits استخراج حباب ها از طریق دستگاه های ماینر حباب ها است.

خرید حباب ها ارزان

برای خرید حباب ها میتوانید از سایت های واسط فروشنده حباب ها ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت حباب ها خرید را انجام دهید. قبل از خرید حباب ها نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای حباب ها وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب حباب ها کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل حباب ها به تومان است. درصد رشد QBT در حال حاضر -0.4643 و قیمت QBT جهت خرید 0.002863 دلار و 12.8835 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش حباب ها (Cubits)

اگر قصد فروش حباب ها را دارید از طریق سایت Cubits اقدام کنید. با توجه به ارزش Cubits در بازار جهانی که معادل Unknown دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به حباب ها در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده حباب ها در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Cubits را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا حباب ها را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای حباب ها می باشد.

تبدیل حباب ها (Cubits)

شما می توانید Cubits را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل حباب ها به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Cubits (حباب ها) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال حباب ها نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال حباب ها از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال حباب ها را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *