الماس رایگان و آموزش ساخت کیف پول Diamond (DMD)

الماس رایگان و آموزش ساخت کیف پول Diamond (DMD)

الماس (Diamond) چیست؟

ارز دیجیتالی الماس دارای شبکه توافقی است که به صورت DMD در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار الماس در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد الماس نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. الماس ایمن است و تاکنون الماس هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان الماس از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد DMD وجود دارد از جمله :سازنده الماس کیست؟ آیا الماس قانونی است؟ الماس چگونه کار می کند؟ آیا Diamond در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز الماس (Diamond) ؟

ارزش کل الماس در بازار جهانی 36269838 دلار که معادل آن به تومان 163214271000 تومان است. آینده الماس در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش الماس سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت الماس در بازار 14.22 دلار که معادل آن در بازار ایران 63990 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول الماس (Diamond)

برای ساخت کیف پول الماس روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Diamond و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت الماس مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش DMD دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار الماس حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل الماس، بازیابی و بازگشت حساب الماس در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولDiamond می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت الماس (Diamond) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت الماس به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی الماس میتونید کسب در آمد داشته باشید. الماس رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Diamond استخراج الماس از طریق دستگاه های ماینر الماس است.

خرید الماس ارزان

برای خرید الماس میتوانید از سایت های واسط فروشنده الماس ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت الماس خرید را انجام دهید. قبل از خرید الماس نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای الماس وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب الماس کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل الماس به تومان است. درصد رشد DMD در حال حاضر 0.214 و قیمت DMD جهت خرید 14.22 دلار و 63990 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش الماس (Diamond)

اگر قصد فروش الماس را دارید از طریق سایت Diamond اقدام کنید. با توجه به ارزش Diamond در بازار جهانی که معادل 36269838 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به الماس در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده الماس در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Diamond را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا الماس را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای الماس می باشد.

تبدیل الماس (Diamond)

شما می توانید Diamond را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل الماس به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Diamond (الماس) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال الماس نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال الماس از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال الماس را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *