درفتکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول DraftCoin (DFT)

درفتکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول DraftCoin (DFT)

درفتکین (DraftCoin) چیست؟

ارز دیجیتالی درفتکین دارای شبکه توافقی است که به صورت DFT در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار درفتکین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد درفتکین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. درفتکین ایمن است و تاکنون درفتکین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان درفتکین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد DFT وجود دارد از جمله :سازنده درفتکین کیست؟ آیا درفتکین قانونی است؟ درفتکین چگونه کار می کند؟ آیا DraftCoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز درفتکین (DraftCoin) ؟

ارزش کل درفتکین در بازار جهانی 2030113 دلار که معادل آن به تومان 9135508500 تومان است. آینده درفتکین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش درفتکین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت درفتکین در بازار 0.909687 دلار که معادل آن در بازار ایران 4093.5915 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول درفتکین (DraftCoin)

برای ساخت کیف پول درفتکین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول DraftCoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت درفتکین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش DFT دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار درفتکین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل درفتکین، بازیابی و بازگشت حساب درفتکین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولDraftCoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت درفتکین (DraftCoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت درفتکین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی درفتکین میتونید کسب در آمد داشته باشید. درفتکین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق DraftCoin استخراج درفتکین از طریق دستگاه های ماینر درفتکین است.

خرید درفتکین ارزان

برای خرید درفتکین میتوانید از سایت های واسط فروشنده درفتکین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت درفتکین خرید را انجام دهید. قبل از خرید درفتکین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای درفتکین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب درفتکین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل درفتکین به تومان است. درصد رشد DFT در حال حاضر -0.1202 و قیمت DFT جهت خرید 0.909687 دلار و 4093.5915 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش درفتکین (DraftCoin)

اگر قصد فروش درفتکین را دارید از طریق سایت DraftCoin اقدام کنید. با توجه به ارزش DraftCoin در بازار جهانی که معادل 2030113 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به درفتکین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده درفتکین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان DraftCoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا درفتکین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای درفتکین می باشد.

تبدیل درفتکین (DraftCoin)

شما می توانید DraftCoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل درفتکین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید DraftCoin (درفتکین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال درفتکین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال درفتکین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال درفتکین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *