یرتهکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول EarthCoin (EAC)

یرتهکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول EarthCoin (EAC)

یرتهکین (EarthCoin) چیست؟

ارز دیجیتالی یرتهکین دارای شبکه توافقی است که به صورت EAC در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار یرتهکین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد یرتهکین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. یرتهکین ایمن است و تاکنون یرتهکین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان یرتهکین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد EAC وجود دارد از جمله :سازنده یرتهکین کیست؟ آیا یرتهکین قانونی است؟ یرتهکین چگونه کار می کند؟ آیا EarthCoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز یرتهکین (EarthCoin) ؟

ارزش کل یرتهکین در بازار جهانی 6920394 دلار که معادل آن به تومان 31141773000 تومان است. آینده یرتهکین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش یرتهکین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت یرتهکین در بازار 0.0006 دلار که معادل آن در بازار ایران 2.7 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول یرتهکین (EarthCoin)

برای ساخت کیف پول یرتهکین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول EarthCoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت یرتهکین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش EAC دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار یرتهکین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل یرتهکین، بازیابی و بازگشت حساب یرتهکین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولEarthCoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت یرتهکین (EarthCoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت یرتهکین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی یرتهکین میتونید کسب در آمد داشته باشید. یرتهکین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق EarthCoin استخراج یرتهکین از طریق دستگاه های ماینر یرتهکین است.

خرید یرتهکین ارزان

برای خرید یرتهکین میتوانید از سایت های واسط فروشنده یرتهکین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت یرتهکین خرید را انجام دهید. قبل از خرید یرتهکین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای یرتهکین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب یرتهکین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل یرتهکین به تومان است. درصد رشد EAC در حال حاضر 0.1277 و قیمت EAC جهت خرید 0.0006 دلار و 2.7 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش یرتهکین (EarthCoin)

اگر قصد فروش یرتهکین را دارید از طریق سایت EarthCoin اقدام کنید. با توجه به ارزش EarthCoin در بازار جهانی که معادل 6920394 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به یرتهکین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده یرتهکین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان EarthCoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا یرتهکین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای یرتهکین می باشد.

تبدیل یرتهکین (EarthCoin)

شما می توانید EarthCoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل یرتهکین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید EarthCoin (یرتهکین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال یرتهکین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال یرتهکین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال یرتهکین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *