ایریشکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول IrishCoin (IRL)

ایریشکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول IrishCoin (IRL)

ایریشکین (IrishCoin) چیست؟

ارز دیجیتالی ایریشکین دارای شبکه توافقی است که به صورت IRL در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار ایریشکین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد ایریشکین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. ایریشکین ایمن است و تاکنون ایریشکین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان ایریشکین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد IRL وجود دارد از جمله :سازنده ایریشکین کیست؟ آیا ایریشکین قانونی است؟ ایریشکین چگونه کار می کند؟ آیا IrishCoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز ایریشکین (IrishCoin) ؟

ارزش کل ایریشکین در بازار جهانی Unknown دلار که معادل آن به تومان در حال حاضر 0 تومان است. آینده ایریشکین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش ایریشکین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت ایریشکین در بازار 0.002823 دلار که معادل آن در بازار ایران 12.7035 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول ایریشکین (IrishCoin)

برای ساخت کیف پول ایریشکین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول IrishCoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت ایریشکین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش IRL دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار ایریشکین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل ایریشکین، بازیابی و بازگشت حساب ایریشکین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولIrishCoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت ایریشکین (IrishCoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت ایریشکین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی ایریشکین میتونید کسب در آمد داشته باشید. ایریشکین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق IrishCoin استخراج ایریشکین از طریق دستگاه های ماینر ایریشکین است.

خرید ایریشکین ارزان

برای خرید ایریشکین میتوانید از سایت های واسط فروشنده ایریشکین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت ایریشکین خرید را انجام دهید. قبل از خرید ایریشکین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای ایریشکین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب ایریشکین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل ایریشکین به تومان است. درصد رشد IRL در حال حاضر 0.2292 و قیمت IRL جهت خرید 0.002823 دلار و 12.7035 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش ایریشکین (IrishCoin)

اگر قصد فروش ایریشکین را دارید از طریق سایت IrishCoin اقدام کنید. با توجه به ارزش IrishCoin در بازار جهانی که معادل Unknown دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به ایریشکین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده ایریشکین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان IrishCoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا ایریشکین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای ایریشکین می باشد.

تبدیل ایریشکین (IrishCoin)

شما می توانید IrishCoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل ایریشکین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید IrishCoin (ایریشکین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال ایریشکین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال ایریشکین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال ایریشکین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *