لسک رایگان و آموزش ساخت کیف پول Lisk (LSK)

لسک رایگان و آموزش ساخت کیف پول Lisk (LSK)

لسک (Lisk) چیست؟

ارز دیجیتالی لسک دارای شبکه توافقی است که به صورت LSK در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار لسک در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد لسک نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. لسک ایمن است و تاکنون لسک هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان لسک از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد LSK وجود دارد از جمله :سازنده لسک کیست؟ آیا لسک قانونی است؟ لسک چگونه کار می کند؟ آیا Lisk در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز لسک (Lisk) ؟

ارزش کل لسک در بازار جهانی 917117034 دلار که معادل آن به تومان 4127026653000 تومان است. آینده لسک در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش لسک سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت لسک در بازار 7.92 دلار که معادل آن در بازار ایران 35640 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول لسک (Lisk)

برای ساخت کیف پول لسک روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Lisk و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت لسک مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش LSK دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار لسک حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل لسک، بازیابی و بازگشت حساب لسک در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولLisk می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت لسک (Lisk) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت لسک به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی لسک میتونید کسب در آمد داشته باشید. لسک رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Lisk استخراج لسک از طریق دستگاه های ماینر لسک است.

خرید لسک ارزان

برای خرید لسک میتوانید از سایت های واسط فروشنده لسک ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت لسک خرید را انجام دهید. قبل از خرید لسک نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای لسک وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب لسک کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل لسک به تومان است. درصد رشد LSK در حال حاضر -0.0208 و قیمت LSK جهت خرید 7.92 دلار و 35640 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش لسک (Lisk)

اگر قصد فروش لسک را دارید از طریق سایت Lisk اقدام کنید. با توجه به ارزش Lisk در بازار جهانی که معادل 917117034 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به لسک در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده لسک در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Lisk را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا لسک را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای لسک می باشد.

تبدیل لسک (Lisk)

شما می توانید Lisk را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل لسک به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Lisk (لسک) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال لسک نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال لسک از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال لسک را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *