پروژه ایکس رایگان و آموزش ساخت کیف پول Project-X (NANOX)

پروژه ایکس رایگان و آموزش ساخت کیف پول Project-X (NANOX)

پروژه ایکس (Project-X) چیست؟

ارز دیجیتالی پروژه ایکس دارای شبکه توافقی است که به صورت NANOX در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار پروژه ایکس در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد پروژه ایکس نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. پروژه ایکس ایمن است و تاکنون پروژه ایکس هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان پروژه ایکس از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد NANOX وجود دارد از جمله :سازنده پروژه ایکس کیست؟ آیا پروژه ایکس قانونی است؟ پروژه ایکس چگونه کار می کند؟ آیا Project-X در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز پروژه ایکس (Project-X) ؟

ارزش کل پروژه ایکس در بازار جهانی 2178 دلار که معادل آن به تومان 9801000 تومان است. آینده پروژه ایکس در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش پروژه ایکس سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت پروژه ایکس در بازار 27824.6 دلار که معادل آن در بازار ایران 125210700 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول پروژه ایکس (Project-X)

برای ساخت کیف پول پروژه ایکس روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Project-X و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت پروژه ایکس مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش NANOX دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار پروژه ایکس حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل پروژه ایکس، بازیابی و بازگشت حساب پروژه ایکس در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولProject-X می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت پروژه ایکس (Project-X) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت پروژه ایکس به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی پروژه ایکس میتونید کسب در آمد داشته باشید. پروژه ایکس رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Project-X استخراج پروژه ایکس از طریق دستگاه های ماینر پروژه ایکس است.

خرید پروژه ایکس ارزان

برای خرید پروژه ایکس میتوانید از سایت های واسط فروشنده پروژه ایکس ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت پروژه ایکس خرید را انجام دهید. قبل از خرید پروژه ایکس نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای پروژه ایکس وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب پروژه ایکس کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل پروژه ایکس به تومان است. درصد رشد NANOX در حال حاضر -0.5734 و قیمت NANOX جهت خرید 27824.6 دلار و 125210700 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش پروژه ایکس (Project-X)

اگر قصد فروش پروژه ایکس را دارید از طریق سایت Project-X اقدام کنید. با توجه به ارزش Project-X در بازار جهانی که معادل 2178 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به پروژه ایکس در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده پروژه ایکس در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Project-X را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا پروژه ایکس را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای پروژه ایکس می باشد.

تبدیل پروژه ایکس (Project-X)

شما می توانید Project-X را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل پروژه ایکس به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Project-X (پروژه ایکس) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال پروژه ایکس نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال پروژه ایکس از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال پروژه ایکس را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *