سکرتکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول SecretCoin (SCRT)

سکرتکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول SecretCoin (SCRT)

سکرتکین (SecretCoin) چیست؟

ارز دیجیتالی سکرتکین دارای شبکه توافقی است که به صورت SCRT در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار سکرتکین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد سکرتکین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. سکرتکین ایمن است و تاکنون سکرتکین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان سکرتکین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد SCRT وجود دارد از جمله :سازنده سکرتکین کیست؟ آیا سکرتکین قانونی است؟ سکرتکین چگونه کار می کند؟ آیا SecretCoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز سکرتکین (SecretCoin) ؟

ارزش کل سکرتکین در بازار جهانی 103542 دلار که معادل آن به تومان 465939000 تومان است. آینده سکرتکین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش سکرتکین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت سکرتکین در بازار 0.024486 دلار که معادل آن در بازار ایران 110.187 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول سکرتکین (SecretCoin)

برای ساخت کیف پول سکرتکین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول SecretCoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت سکرتکین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش SCRT دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار سکرتکین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل سکرتکین، بازیابی و بازگشت حساب سکرتکین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولSecretCoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت سکرتکین (SecretCoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت سکرتکین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی سکرتکین میتونید کسب در آمد داشته باشید. سکرتکین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق SecretCoin استخراج سکرتکین از طریق دستگاه های ماینر سکرتکین است.

خرید سکرتکین ارزان

برای خرید سکرتکین میتوانید از سایت های واسط فروشنده سکرتکین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت سکرتکین خرید را انجام دهید. قبل از خرید سکرتکین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای سکرتکین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب سکرتکین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل سکرتکین به تومان است. درصد رشد SCRT در حال حاضر 0.2905 و قیمت SCRT جهت خرید 0.024486 دلار و 110.187 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش سکرتکین (SecretCoin)

اگر قصد فروش سکرتکین را دارید از طریق سایت SecretCoin اقدام کنید. با توجه به ارزش SecretCoin در بازار جهانی که معادل 103542 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به سکرتکین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده سکرتکین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان SecretCoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا سکرتکین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای سکرتکین می باشد.

تبدیل سکرتکین (SecretCoin)

شما می توانید SecretCoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل سکرتکین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید SecretCoin (سکرتکین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال سکرتکین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال سکرتکین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال سکرتکین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *