تگرکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول TAGRcoin (TAGR)

تگرکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول TAGRcoin (TAGR)

تگرکین (TAGRcoin) چیست؟

ارز دیجیتالی تگرکین دارای شبکه توافقی است که به صورت TAGR در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار تگرکین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد تگرکین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. تگرکین ایمن است و تاکنون تگرکین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان تگرکین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد TAGR وجود دارد از جمله :سازنده تگرکین کیست؟ آیا تگرکین قانونی است؟ تگرکین چگونه کار می کند؟ آیا TAGRcoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز تگرکین (TAGRcoin) ؟

ارزش کل تگرکین در بازار جهانی 61624 دلار که معادل آن به تومان 277308000 تومان است. آینده تگرکین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش تگرکین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت تگرکین در بازار 0.001594 دلار که معادل آن در بازار ایران 7.173 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول تگرکین (TAGRcoin)

برای ساخت کیف پول تگرکین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول TAGRcoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت تگرکین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش TAGR دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار تگرکین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل تگرکین، بازیابی و بازگشت حساب تگرکین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولTAGRcoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت تگرکین (TAGRcoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت تگرکین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی تگرکین میتونید کسب در آمد داشته باشید. تگرکین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق TAGRcoin استخراج تگرکین از طریق دستگاه های ماینر تگرکین است.

خرید تگرکین ارزان

برای خرید تگرکین میتوانید از سایت های واسط فروشنده تگرکین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت تگرکین خرید را انجام دهید. قبل از خرید تگرکین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای تگرکین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب تگرکین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل تگرکین به تومان است. درصد رشد TAGR در حال حاضر 0.5393 و قیمت TAGR جهت خرید 0.001594 دلار و 7.173 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش تگرکین (TAGRcoin)

اگر قصد فروش تگرکین را دارید از طریق سایت TAGRcoin اقدام کنید. با توجه به ارزش TAGRcoin در بازار جهانی که معادل 61624 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به تگرکین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده تگرکین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان TAGRcoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا تگرکین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای تگرکین می باشد.

تبدیل تگرکین (TAGRcoin)

شما می توانید TAGRcoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل تگرکین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید TAGRcoin (تگرکین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال تگرکین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال تگرکین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال تگرکین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *