وریکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول VeriCoin (VRC)

وریکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول VeriCoin (VRC)

وریکین (VeriCoin) چیست؟

ارز دیجیتالی وریکین دارای شبکه توافقی است که به صورت VRC در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار وریکین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد وریکین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. وریکین ایمن است و تاکنون وریکین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان وریکین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد VRC وجود دارد از جمله :سازنده وریکین کیست؟ آیا وریکین قانونی است؟ وریکین چگونه کار می کند؟ آیا VeriCoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز وریکین (VeriCoin) ؟

ارزش کل وریکین در بازار جهانی 14507431 دلار که معادل آن به تومان 65283439500 تومان است. آینده وریکین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش وریکین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت وریکین در بازار 0.475601 دلار که معادل آن در بازار ایران 2140.2045 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول وریکین (VeriCoin)

برای ساخت کیف پول وریکین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول VeriCoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت وریکین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش VRC دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار وریکین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل وریکین، بازیابی و بازگشت حساب وریکین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولVeriCoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت وریکین (VeriCoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت وریکین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی وریکین میتونید کسب در آمد داشته باشید. وریکین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق VeriCoin استخراج وریکین از طریق دستگاه های ماینر وریکین است.

خرید وریکین ارزان

برای خرید وریکین میتوانید از سایت های واسط فروشنده وریکین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت وریکین خرید را انجام دهید. قبل از خرید وریکین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای وریکین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب وریکین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل وریکین به تومان است. درصد رشد VRC در حال حاضر -0.1219 و قیمت VRC جهت خرید 0.475601 دلار و 2140.2045 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش وریکین (VeriCoin)

اگر قصد فروش وریکین را دارید از طریق سایت VeriCoin اقدام کنید. با توجه به ارزش VeriCoin در بازار جهانی که معادل 14507431 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به وریکین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده وریکین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان VeriCoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا وریکین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای وریکین می باشد.

تبدیل وریکین (VeriCoin)

شما می توانید VeriCoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل وریکین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید VeriCoin (وریکین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال وریکین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال وریکین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال وریکین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *