دانلود نمونه سوالات آشنایی با معماری جهان معماری با پاسخ

دانلود نمونه سوالات آشنایی با معماری جهان معماری با پاسخ

دانلود نمونه سوالات آشنایی با معماری جهان معماری با پاسخ از دروس اصلی در مقطع کارشناسی – جزوه و پروژه آشنایی با معماری جهان + آزمون آنلاین

نمونه سوالات آشنایی با معماری جهان

بانک دانلود نمونه سوال گزینه ها گنجینه ای کامل از تمامی نمونه سوالات درس آشنایی با معماری جهان است. اگر دانشجوی رشته معماری در مقطع کارشناسی هستید پیشنهاد میکنیم جهت دانلود سوالات رشته معماری از این سوالات بهره مند شوید. در این بخش جدید ترین نمونه سوالاتآشنایی با معماری جهان رشته معماری قرار داده شده است، که برای دانلود نمونه سوال، روی لینک مربوطه کلیک کنید. سوالات به صورت فایل پی دی اف (pdf) میباشد.

دانلود نمونه سوالات

کتاب ها و جزوات درس معماری

کتاب معماری یکی از مهمترین مراجع و یکی از دروس اصلی و منابع مربوط به رشته معماری در دانشگاه می باشد. که لینک دانلود این کتاب برای شما آماده شده است. امیدواریم این کتاب در بهتر یادگیری مطالب درسی به شما کمک کند. در ادامه برای دانلود کتاب آشنایی با معماری جهان روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود کتاب

جزوه کامل درس آشنایی با معماری جهان در این جزوه به بیان مفاهیم این درس رشته معماری پرداخته شده است. همچنین این جزوه به همراه تمرینات و حل مثال های گرد آوری شده است. برای دانلود جزوه درس آشنایی با معماری جهان رشته معماری متوانید از لینک زیر اقدام کنید.

دانلود جزوه

نمونه تست های آشنایی با معماری جهان

درس آشنایی با معماری جهان 2 واحدی و جزء دروس رشته معماری مقطع کارشناسی می باشد که در کنکور یکی از دروس مهم این رشته محصوب میشود. در این بخش نمونه سوالات تستی آشنایی با معماری جهان برای شما دانشجویان معماری قرار داده شده است. ویژگی های فایل نمونه تست های درس آشنایی با معماری جهان:

  • ویژه دانشجویان رشته معماری کارشناسی
  • شرح کامل کلیه مطالب درس آشنایی با معماری جهان
  • نکات کاربردی و مهم کنکوری
  • تست های طبقه بندی شده کنکور سراسری و آزاد
  • تست های تالیفی تکمیلی
  • همراه با پاسخ های کاملا تشریحی

سوالات آشنایی با معماری جهان با پاسخ

شما دانشجوی گرامی در صورتی که نیازمند سوالات با پاسخ درس آشنایی با معماری جهان رشته معماری هستید میتوانید از سوالات به همراه جواب که برای شما فراهم شده است بهره مند شوید.همچنین اکثریت سوالات دروس دیگر رشته معماری برای شما بر روی سایت قرار گرفته است که میتوانید با جستجوی نام درس از آن استفاده کنید. در لینک زیر دانلود سوالات پایان ترم با پاسخ درس آشنایی با معماری جهان گرد آوری شده است.

دانلود نمونه سوالات

آزمون انلاین آشنایی با معماری جهان رشته معماری

وب سایت گزینه ها اولین و بزرگترین مرجع برگذار کننده آزمون های آنلاین می باشد که با استفاده از آخرین نمونه تست های آشنایی با معماری جهان آزمون های آنلاین را طراحی و پیاده سازی کرده است. شما دانشجوی رشته معماری جهت بهره مندی از ازمون انلاین آشنایی با معماری جهان میتوانید با مراجعه به سامانه آزمون آنلاین از این آزمون ها برای یادگیری بهتر و سنجش خود بهره مند شوید.

آزمون آنلاین معماری

پروژه و مقاله آشنایی با معماری جهان

اگر دانشجوی مقطع کارشناسی رشته معماری هستید قطعا یکی از دغدغه های شما انجام پروژه، مقاله و تحقیق درس آشنایی با معماری جهان می باشد. در این بخش هدف انتشار پروژه ها ، مقالات و تحقیق های انجام شده این درس به صورت رایگان است. در صورتی که مایل هستید جدیدترین پروژه ، تحقیق و مقاله درس آشنایی با معماری جهان را دانلود کنید، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود پروژه و مقاله


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *