دانلود نمونه سوالات رسم فنی ونقشه کشی – عملی آبیاری با پاسخ

دانلود نمونه سوالات رسم فنی ونقشه کشی – عملی آبیاری با پاسخ

دانلود نمونه سوالات رسم فنی ونقشه کشی – عملی آبیاری با پاسخ از دروس تخصصی در مقطع کارشناسی – جزوه و پروژه رسم فنی ونقشه کشی – عملی + آزمون آنلاین

نمونه سوالات رسم فنی ونقشه کشی – عملی

بانک دانلود نمونه سوال گزینه ها گنجینه ای کامل از تمامی نمونه سوالات درس رسم فنی ونقشه کشی – عملی است. اگر دانشجوی رشته آبیاری در مقطع کارشناسی هستید پیشنهاد میکنیم جهت دانلود سوالات رشته آبیاری از این سوالات بهره مند شوید. در این بخش جدید ترین نمونه سوالاترسم فنی ونقشه کشی – عملی رشته آبیاری قرار داده شده است، که برای دانلود نمونه سوال، روی لینک مربوطه کلیک کنید. سوالات به صورت فایل پی دی اف (pdf) میباشد.

دانلود نمونه سوالات

کتاب ها و جزوات درس آبیاری

کتاب آبیاری یکی از مهمترین مراجع و یکی از دروس تخصصی و منابع مربوط به رشته آبیاری در دانشگاه می باشد. که لینک دانلود این کتاب برای شما آماده شده است. امیدواریم این کتاب در بهتر یادگیری مطالب درسی به شما کمک کند. در ادامه برای دانلود کتاب رسم فنی ونقشه کشی – عملی روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود کتاب

جزوه کامل درس رسم فنی ونقشه کشی – عملی در این جزوه به بیان مفاهیم این درس رشته آبیاری پرداخته شده است. همچنین این جزوه به همراه تمرینات و حل مثال های گرد آوری شده است. برای دانلود جزوه درس رسم فنی ونقشه کشی – عملی رشته آبیاری متوانید از لینک زیر اقدام کنید.

دانلود جزوه

نمونه تست های رسم فنی ونقشه کشی – عملی

درس رسم فنی ونقشه کشی – عملی 1 واحدی و جزء دروس رشته آبیاری مقطع کارشناسی می باشد که در کنکور یکی از دروس مهم این رشته محصوب میشود. در این بخش نمونه سوالات تستی رسم فنی ونقشه کشی – عملی برای شما دانشجویان آبیاری قرار داده شده است. ویژگی های فایل نمونه تست های درس رسم فنی ونقشه کشی – عملی:

  • ویژه دانشجویان رشته آبیاری کارشناسی
  • شرح کامل کلیه مطالب درس رسم فنی ونقشه کشی – عملی
  • نکات کاربردی و مهم کنکوری
  • تست های طبقه بندی شده کنکور سراسری و آزاد
  • تست های تالیفی تکمیلی
  • همراه با پاسخ های کاملا تشریحی

سوالات رسم فنی ونقشه کشی – عملی با پاسخ

شما دانشجوی گرامی در صورتی که نیازمند سوالات با پاسخ درس رسم فنی ونقشه کشی – عملی رشته آبیاری هستید میتوانید از سوالات به همراه جواب که برای شما فراهم شده است بهره مند شوید.همچنین اکثریت سوالات دروس دیگر رشته آبیاری برای شما بر روی سایت قرار گرفته است که میتوانید با جستجوی نام درس از آن استفاده کنید. در لینک زیر دانلود سوالات پایان ترم با پاسخ درس رسم فنی ونقشه کشی – عملی گرد آوری شده است.

دانلود نمونه سوالات

آزمون انلاین رسم فنی ونقشه کشی – عملی رشته آبیاری

وب سایت گزینه ها اولین و بزرگترین مرجع برگذار کننده آزمون های آنلاین می باشد که با استفاده از آخرین نمونه تست های رسم فنی ونقشه کشی – عملی آزمون های آنلاین را طراحی و پیاده سازی کرده است. شما دانشجوی رشته آبیاری جهت بهره مندی از ازمون انلاین رسم فنی ونقشه کشی – عملی میتوانید با مراجعه به سامانه آزمون آنلاین از این آزمون ها برای یادگیری بهتر و سنجش خود بهره مند شوید.

آزمون آنلاین آبیاری

پروژه و مقاله رسم فنی ونقشه کشی – عملی

اگر دانشجوی مقطع کارشناسی رشته آبیاری هستید قطعا یکی از دغدغه های شما انجام پروژه، مقاله و تحقیق درس رسم فنی ونقشه کشی – عملی می باشد. در این بخش هدف انتشار پروژه ها ، مقالات و تحقیق های انجام شده این درس به صورت رایگان است. در صورتی که مایل هستید جدیدترین پروژه ، تحقیق و مقاله درس رسم فنی ونقشه کشی – عملی را دانلود کنید، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود پروژه و مقاله

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *