دانلود نمونه سوالات شاهنامه ادبیات فارسی با پاسخ

دانلود نمونه سوالات شاهنامه ادبیات فارسی با پاسخ

دانلود نمونه سوالات شاهنامه ادبیات فارسی با پاسخ از دروس تخصصی در مقطع کارشناسی ارشد – جزوه و پروژه شاهنامه + آزمون آنلاین

نمونه سوالات شاهنامه

بانک دانلود نمونه سوال گزینه ها گنجینه ای کامل از تمامی نمونه سوالات درس شاهنامه است. اگر دانشجوی رشته ادبیات فارسی در مقطع کارشناسی ارشد هستید پیشنهاد میکنیم جهت دانلود سوالات رشته ادبیات فارسی از این سوالات بهره مند شوید. در این بخش جدید ترین نمونه سوالاتشاهنامه رشته ادبیات فارسی قرار داده شده است، که برای دانلود نمونه سوال، روی لینک مربوطه کلیک کنید. سوالات به صورت فایل پی دی اف (pdf) میباشد.

دانلود نمونه سوالات

کتاب ها و جزوات درس ادبیات فارسی

کتاب ادبیات فارسی یکی از مهمترین مراجع و یکی از دروس تخصصی و منابع مربوط به رشته ادبیات فارسی در دانشگاه می باشد. که لینک دانلود این کتاب برای شما آماده شده است. امیدواریم این کتاب در بهتر یادگیری مطالب درسی به شما کمک کند. در ادامه برای دانلود کتاب شاهنامه روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود کتاب

جزوه کامل درس شاهنامه در این جزوه به بیان مفاهیم این درس رشته ادبیات فارسی پرداخته شده است. همچنین این جزوه به همراه تمرینات و حل مثال های گرد آوری شده است. برای دانلود جزوه درس شاهنامه رشته ادبیات فارسی متوانید از لینک زیر اقدام کنید.

دانلود جزوه

نمونه تست های شاهنامه

درس شاهنامه 2 واحدی و جزء دروس رشته ادبیات فارسی مقطع کارشناسی ارشد می باشد که در کنکور یکی از دروس مهم این رشته محصوب میشود. در این بخش نمونه سوالات تستی شاهنامه برای شما دانشجویان ادبیات فارسی قرار داده شده است. ویژگی های فایل نمونه تست های درس شاهنامه:

  • ویژه دانشجویان رشته ادبیات فارسی کارشناسی ارشد
  • شرح کامل کلیه مطالب درس شاهنامه
  • نکات کاربردی و مهم کنکوری
  • تست های طبقه بندی شده کنکور سراسری و آزاد
  • تست های تالیفی تکمیلی
  • همراه با پاسخ های کاملا تشریحی

سوالات شاهنامه با پاسخ

شما دانشجوی گرامی در صورتی که نیازمند سوالات با پاسخ درس شاهنامه رشته ادبیات فارسی هستید میتوانید از سوالات به همراه جواب که برای شما فراهم شده است بهره مند شوید.همچنین اکثریت سوالات دروس دیگر رشته ادبیات فارسی برای شما بر روی سایت قرار گرفته است که میتوانید با جستجوی نام درس از آن استفاده کنید. در لینک زیر دانلود سوالات پایان ترم با پاسخ درس شاهنامه گرد آوری شده است.

دانلود نمونه سوالات

آزمون انلاین شاهنامه رشته ادبیات فارسی

وب سایت گزینه ها اولین و بزرگترین مرجع برگذار کننده آزمون های آنلاین می باشد که با استفاده از آخرین نمونه تست های شاهنامه آزمون های آنلاین را طراحی و پیاده سازی کرده است. شما دانشجوی رشته ادبیات فارسی جهت بهره مندی از ازمون انلاین شاهنامه میتوانید با مراجعه به سامانه آزمون آنلاین از این آزمون ها برای یادگیری بهتر و سنجش خود بهره مند شوید.

آزمون آنلاین ادبیات فارسی

پروژه و مقاله شاهنامه

اگر دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته ادبیات فارسی هستید قطعا یکی از دغدغه های شما انجام پروژه، مقاله و تحقیق درس شاهنامه می باشد. در این بخش هدف انتشار پروژه ها ، مقالات و تحقیق های انجام شده این درس به صورت رایگان است. در صورتی که مایل هستید جدیدترین پروژه ، تحقیق و مقاله درس شاهنامه را دانلود کنید، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود پروژه و مقاله

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *