دانلود نمونه سوالات مواد تنظیم کننده رشد گیاهی باغبانی با پاسخ

دانلود نمونه سوالات مواد تنظیم کننده رشد گیاهی باغبانی با پاسخ

دانلود نمونه سوالات مواد تنظیم کننده رشد گیاهی باغبانی با پاسخ از دروس الزامی در مقطع کارشناسی ارشد – جزوه و پروژه مواد تنظیم کننده رشد گیاهی + آزمون آنلاین

نمونه سوالات مواد تنظیم کننده رشد گیاهی

بانک دانلود نمونه سوال گزینه ها گنجینه ای کامل از تمامی نمونه سوالات درس مواد تنظیم کننده رشد گیاهی است. اگر دانشجوی رشته باغبانی در مقطع کارشناسی ارشد هستید پیشنهاد میکنیم جهت دانلود سوالات رشته باغبانی از این سوالات بهره مند شوید. در این بخش جدید ترین نمونه سوالاتمواد تنظیم کننده رشد گیاهی رشته باغبانی قرار داده شده است، که برای دانلود نمونه سوال، روی لینک مربوطه کلیک کنید. سوالات به صورت فایل پی دی اف (pdf) میباشد.

دانلود نمونه سوالات

کتاب ها و جزوات درس باغبانی

کتاب باغبانی یکی از مهمترین مراجع و یکی از دروس الزامی و منابع مربوط به رشته باغبانی در دانشگاه می باشد. که لینک دانلود این کتاب برای شما آماده شده است. امیدواریم این کتاب در بهتر یادگیری مطالب درسی به شما کمک کند. در ادامه برای دانلود کتاب مواد تنظیم کننده رشد گیاهی روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود کتاب

جزوه کامل درس مواد تنظیم کننده رشد گیاهی در این جزوه به بیان مفاهیم این درس رشته باغبانی پرداخته شده است. همچنین این جزوه به همراه تمرینات و حل مثال های گرد آوری شده است. برای دانلود جزوه درس مواد تنظیم کننده رشد گیاهی رشته باغبانی متوانید از لینک زیر اقدام کنید.

دانلود جزوه

نمونه تست های مواد تنظیم کننده رشد گیاهی

درس مواد تنظیم کننده رشد گیاهی 3 واحدی و جزء دروس رشته باغبانی مقطع کارشناسی ارشد می باشد که در کنکور یکی از دروس مهم این رشته محصوب میشود. در این بخش نمونه سوالات تستی مواد تنظیم کننده رشد گیاهی برای شما دانشجویان باغبانی قرار داده شده است. ویژگی های فایل نمونه تست های درس مواد تنظیم کننده رشد گیاهی:

  • ویژه دانشجویان رشته باغبانی کارشناسی ارشد
  • شرح کامل کلیه مطالب درس مواد تنظیم کننده رشد گیاهی
  • نکات کاربردی و مهم کنکوری
  • تست های طبقه بندی شده کنکور سراسری و آزاد
  • تست های تالیفی تکمیلی
  • همراه با پاسخ های کاملا تشریحی

سوالات مواد تنظیم کننده رشد گیاهی با پاسخ

شما دانشجوی گرامی در صورتی که نیازمند سوالات با پاسخ درس مواد تنظیم کننده رشد گیاهی رشته باغبانی هستید میتوانید از سوالات به همراه جواب که برای شما فراهم شده است بهره مند شوید.همچنین اکثریت سوالات دروس دیگر رشته باغبانی برای شما بر روی سایت قرار گرفته است که میتوانید با جستجوی نام درس از آن استفاده کنید. در لینک زیر دانلود سوالات پایان ترم با پاسخ درس مواد تنظیم کننده رشد گیاهی گرد آوری شده است.

دانلود نمونه سوالات

آزمون انلاین مواد تنظیم کننده رشد گیاهی رشته باغبانی

وب سایت گزینه ها اولین و بزرگترین مرجع برگذار کننده آزمون های آنلاین می باشد که با استفاده از آخرین نمونه تست های مواد تنظیم کننده رشد گیاهی آزمون های آنلاین را طراحی و پیاده سازی کرده است. شما دانشجوی رشته باغبانی جهت بهره مندی از ازمون انلاین مواد تنظیم کننده رشد گیاهی میتوانید با مراجعه به سامانه آزمون آنلاین از این آزمون ها برای یادگیری بهتر و سنجش خود بهره مند شوید.

آزمون آنلاین باغبانی

پروژه و مقاله مواد تنظیم کننده رشد گیاهی

اگر دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته باغبانی هستید قطعا یکی از دغدغه های شما انجام پروژه، مقاله و تحقیق درس مواد تنظیم کننده رشد گیاهی می باشد. در این بخش هدف انتشار پروژه ها ، مقالات و تحقیق های انجام شده این درس به صورت رایگان است. در صورتی که مایل هستید جدیدترین پروژه ، تحقیق و مقاله درس مواد تنظیم کننده رشد گیاهی را دانلود کنید، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود پروژه و مقاله

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *