دانلود نمونه سوالات کمکهای اولیه تربیت بدنی با پاسخ

دانلود نمونه سوالات کمکهای اولیه تربیت بدنی با پاسخ

دانلود نمونه سوالات کمکهای اولیه تربیت بدنی با پاسخ از دروس تخصصی در مقطع کارشناسی – جزوه و پروژه کمکهای اولیه + آزمون آنلاین

 

فایل پیش روی شما عزیزان همیشه همراه گزینه ها شامل 1 کتاب کمک های اولیه و احیا دکتر سیده زیبا ایوبیان و همچنین جزوه دانشگاهی کمک های اولیه و احیا است. ضمنا شما میتوانید پس از مطالعه کتاب و جزوه از سوالات قرار داده شده در این فایل نیز بهره مند شوید.

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .

نمونه سوالات کمکهای اولیه

بانک دانلود نمونه سوال گزینه ها گنجینه ای کامل از تمامی نمونه سوالات درس کمکهای اولیه است. اگر دانشجوی رشته تربیت بدنی در مقطع کارشناسی هستید پیشنهاد میکنیم جهت دانلود سوالات رشته تربیت بدنی از این سوالات بهره مند شوید. در این بخش جدید ترین نمونه سوالاتکمکهای اولیه رشته تربیت بدنی قرار داده شده است، که برای دانلود نمونه سوال، روی لینک مربوطه کلیک کنید. سوالات به صورت فایل پی دی اف (pdf) میباشد.

دانلود نمونه سوالات

کتاب ها و جزوات درس تربیت بدنی

کتاب تربیت بدنی یکی از مهمترین مراجع و یکی از دروس تخصصی و منابع مربوط به رشته تربیت بدنی در دانشگاه می باشد. که لینک دانلود این کتاب برای شما آماده شده است. امیدواریم این کتاب در بهتر یادگیری مطالب درسی به شما کمک کند. در ادامه برای دانلود کتاب کمکهای اولیه روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود کتاب

جزوه کامل درس کمکهای اولیه در این جزوه به بیان مفاهیم این درس رشته تربیت بدنی پرداخته شده است. همچنین این جزوه به همراه تمرینات و حل مثال های گرد آوری شده است. برای دانلود جزوه درس کمکهای اولیه رشته تربیت بدنی متوانید از لینک زیر اقدام کنید.

دانلود جزوه

نمونه تست های کمکهای اولیه

درس کمکهای اولیه 2 واحدی و جزء دروس رشته تربیت بدنی مقطع کارشناسی می باشد که در کنکور یکی از دروس مهم این رشته محصوب میشود. در این بخش نمونه سوالات تستی کمکهای اولیه برای شما دانشجویان تربیت بدنی قرار داده شده است. ویژگی های فایل نمونه تست های درس کمکهای اولیه:

  • ویژه دانشجویان رشته تربیت بدنی کارشناسی
  • شرح کامل کلیه مطالب درس کمکهای اولیه
  • نکات کاربردی و مهم کنکوری
  • تست های طبقه بندی شده کنکور سراسری و آزاد
  • تست های تالیفی تکمیلی
  • همراه با پاسخ های کاملا تشریحی

سوالات کمکهای اولیه با پاسخ

شما دانشجوی گرامی در صورتی که نیازمند سوالات با پاسخ درس کمکهای اولیه رشته تربیت بدنی هستید میتوانید از سوالات به همراه جواب که برای شما فراهم شده است بهره مند شوید.همچنین اکثریت سوالات دروس دیگر رشته تربیت بدنی برای شما بر روی سایت قرار گرفته است که میتوانید با جستجوی نام درس از آن استفاده کنید. در لینک زیر دانلود سوالات پایان ترم با پاسخ درس کمکهای اولیه گرد آوری شده است.

دانلود نمونه سوالات

آزمون انلاین کمکهای اولیه رشته تربیت بدنی

وب سایت گزینه ها اولین و بزرگترین مرجع برگذار کننده آزمون های آنلاین می باشد که با استفاده از آخرین نمونه تست های کمکهای اولیه آزمون های آنلاین را طراحی و پیاده سازی کرده است. شما دانشجوی رشته تربیت بدنی جهت بهره مندی از ازمون انلاین کمکهای اولیه میتوانید با مراجعه به سامانه آزمون آنلاین از این آزمون ها برای یادگیری بهتر و سنجش خود بهره مند شوید.

آزمون آنلاین تربیت بدنی

پروژه و مقاله کمکهای اولیه

اگر دانشجوی مقطع کارشناسی رشته تربیت بدنی هستید قطعا یکی از دغدغه های شما انجام پروژه، مقاله و تحقیق درس کمکهای اولیه می باشد. در این بخش هدف انتشار پروژه ها ، مقالات و تحقیق های انجام شده این درس به صورت رایگان است. در صورتی که مایل هستید جدیدترین پروژه ، تحقیق و مقاله درس کمکهای اولیه را دانلود کنید، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود پروژه و مقاله

 

فایل پیش روی شما عزیزان همیشه همراه گزینه ها شامل یک  کتاب کمک های اولیه و احیا دکتر سیده زیبا ایوبیان و همچنین جزوه دانشگاهی کمک های اولیه و احیا است. ضمنا شما میتوانید پس از مطالعه کتاب و جزوه از سوالات قرار داده شده در این فایل نیز بهره مند شوید.

کليک جهت خريد کالا ، به منظور پذيرش قوانين و مقررات سايت مي باشد .
دانلود

دانلود فایل ها

2 دیدگاه در “دانلود نمونه سوالات کمکهای اولیه تربیت بدنی با پاسخ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *