دانلود نمونه سوالات نقشه خوانی جغرافیا با پاسخ

دانلود نمونه سوالات نقشه خوانی جغرافیا با پاسخ

دانلود نمونه سوالات نقشه خوانی جغرافیا با پاسخ از دروس تخصصی در مقطع کارشناسی – جزوه و پروژه نقشه خوانی + آزمون آنلاین

نمونه سوالات نقشه خوانی

بانک دانلود نمونه سوال گزینه ها گنجینه ای کامل از تمامی نمونه سوالات درس نقشه خوانی است. اگر دانشجوی رشته جغرافیا در مقطع کارشناسی هستید پیشنهاد میکنیم جهت دانلود سوالات رشته جغرافیا از این سوالات بهره مند شوید. در این بخش جدید ترین نمونه سوالاتنقشه خوانی رشته جغرافیا قرار داده شده است، که برای دانلود نمونه سوال، روی لینک مربوطه کلیک کنید. سوالات به صورت فایل پی دی اف (pdf) میباشد.

دانلود نمونه سوالات

کتاب ها و جزوات درس جغرافیا

کتاب جغرافیا یکی از مهمترین مراجع و یکی از دروس تخصصی و منابع مربوط به رشته جغرافیا در دانشگاه می باشد. که لینک دانلود این کتاب برای شما آماده شده است. امیدواریم این کتاب در بهتر یادگیری مطالب درسی به شما کمک کند. در ادامه برای دانلود کتاب نقشه خوانی روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود کتاب

جزوه کامل درس نقشه خوانی در این جزوه به بیان مفاهیم این درس رشته جغرافیا پرداخته شده است. همچنین این جزوه به همراه تمرینات و حل مثال های گرد آوری شده است. برای دانلود جزوه درس نقشه خوانی رشته جغرافیا متوانید از لینک زیر اقدام کنید.

دانلود جزوه

نمونه تست های نقشه خوانی

درس نقشه خوانی 2 واحدی و جزء دروس رشته جغرافیا مقطع کارشناسی می باشد که در کنکور یکی از دروس مهم این رشته محصوب میشود. در این بخش نمونه سوالات تستی نقشه خوانی برای شما دانشجویان جغرافیا قرار داده شده است. ویژگی های فایل نمونه تست های درس نقشه خوانی:

  • ویژه دانشجویان رشته جغرافیا کارشناسی
  • شرح کامل کلیه مطالب درس نقشه خوانی
  • نکات کاربردی و مهم کنکوری
  • تست های طبقه بندی شده کنکور سراسری و آزاد
  • تست های تالیفی تکمیلی
  • همراه با پاسخ های کاملا تشریحی

سوالات نقشه خوانی با پاسخ

شما دانشجوی گرامی در صورتی که نیازمند سوالات با پاسخ درس نقشه خوانی رشته جغرافیا هستید میتوانید از سوالات به همراه جواب که برای شما فراهم شده است بهره مند شوید.همچنین اکثریت سوالات دروس دیگر رشته جغرافیا برای شما بر روی سایت قرار گرفته است که میتوانید با جستجوی نام درس از آن استفاده کنید. در لینک زیر دانلود سوالات پایان ترم با پاسخ درس نقشه خوانی گرد آوری شده است.

دانلود نمونه سوالات

آزمون انلاین نقشه خوانی رشته جغرافیا

وب سایت گزینه ها اولین و بزرگترین مرجع برگذار کننده آزمون های آنلاین می باشد که با استفاده از آخرین نمونه تست های نقشه خوانی آزمون های آنلاین را طراحی و پیاده سازی کرده است. شما دانشجوی رشته جغرافیا جهت بهره مندی از ازمون انلاین نقشه خوانی میتوانید با مراجعه به سامانه آزمون آنلاین از این آزمون ها برای یادگیری بهتر و سنجش خود بهره مند شوید.

آزمون آنلاین جغرافیا

پروژه و مقاله نقشه خوانی

اگر دانشجوی مقطع کارشناسی رشته جغرافیا هستید قطعا یکی از دغدغه های شما انجام پروژه، مقاله و تحقیق درس نقشه خوانی می باشد. در این بخش هدف انتشار پروژه ها ، مقالات و تحقیق های انجام شده این درس به صورت رایگان است. در صورتی که مایل هستید جدیدترین پروژه ، تحقیق و مقاله درس نقشه خوانی را دانلود کنید، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود پروژه و مقاله

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *