دانلود نمونه سوالات ژنتيک مولکولي زیست شناسی با پاسخ

دانلود نمونه سوالات ژنتيک مولکولي زیست شناسی با پاسخ

دانلود نمونه سوالات ژنتيک مولکولي زیست شناسی با پاسخ از دروس تخصصی در مقطع کارشناسی ارشد – جزوه و پروژه ژنتيک مولکولي + آزمون آنلاین

نمونه سوالات ژنتيک مولکولي

بانک دانلود نمونه سوال گزینه ها گنجینه ای کامل از تمامی نمونه سوالات درس ژنتيک مولکولي است. اگر دانشجوی رشته زیست شناسی در مقطع کارشناسی ارشد هستید پیشنهاد میکنیم جهت دانلود سوالات رشته زیست شناسی از این سوالات بهره مند شوید. در این بخش جدید ترین نمونه سوالاتژنتيک مولکولي رشته زیست شناسی قرار داده شده است، که برای دانلود نمونه سوال، روی لینک مربوطه کلیک کنید. سوالات به صورت فایل پی دی اف (pdf) میباشد.

دانلود نمونه سوالات

کتاب ها و جزوات درس زیست شناسی

کتاب زیست شناسی یکی از مهمترین مراجع و یکی از دروس تخصصی و منابع مربوط به رشته زیست شناسی در دانشگاه می باشد. که لینک دانلود این کتاب برای شما آماده شده است. امیدواریم این کتاب در بهتر یادگیری مطالب درسی به شما کمک کند. در ادامه برای دانلود کتاب ژنتيک مولکولي روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود کتاب

جزوه کامل درس ژنتيک مولکولي در این جزوه به بیان مفاهیم این درس رشته زیست شناسی پرداخته شده است. همچنین این جزوه به همراه تمرینات و حل مثال های گرد آوری شده است. برای دانلود جزوه درس ژنتيک مولکولي رشته زیست شناسی متوانید از لینک زیر اقدام کنید.

دانلود جزوه

نمونه تست های ژنتيک مولکولي

درس ژنتيک مولکولي 2 واحدی و جزء دروس رشته زیست شناسی مقطع کارشناسی ارشد می باشد که در کنکور یکی از دروس مهم این رشته محصوب میشود. در این بخش نمونه سوالات تستی ژنتيک مولکولي برای شما دانشجویان زیست شناسی قرار داده شده است. ویژگی های فایل نمونه تست های درس ژنتيک مولکولي:

  • ویژه دانشجویان رشته زیست شناسی کارشناسی ارشد
  • شرح کامل کلیه مطالب درس ژنتيک مولکولي
  • نکات کاربردی و مهم کنکوری
  • تست های طبقه بندی شده کنکور سراسری و آزاد
  • تست های تالیفی تکمیلی
  • همراه با پاسخ های کاملا تشریحی

سوالات ژنتيک مولکولي با پاسخ

شما دانشجوی گرامی در صورتی که نیازمند سوالات با پاسخ درس ژنتيک مولکولي رشته زیست شناسی هستید میتوانید از سوالات به همراه جواب که برای شما فراهم شده است بهره مند شوید.همچنین اکثریت سوالات دروس دیگر رشته زیست شناسی برای شما بر روی سایت قرار گرفته است که میتوانید با جستجوی نام درس از آن استفاده کنید. در لینک زیر دانلود سوالات پایان ترم با پاسخ درس ژنتيک مولکولي گرد آوری شده است.

دانلود نمونه سوالات

آزمون انلاین ژنتيک مولکولي رشته زیست شناسی

وب سایت گزینه ها اولین و بزرگترین مرجع برگذار کننده آزمون های آنلاین می باشد که با استفاده از آخرین نمونه تست های ژنتيک مولکولي آزمون های آنلاین را طراحی و پیاده سازی کرده است. شما دانشجوی رشته زیست شناسی جهت بهره مندی از ازمون انلاین ژنتيک مولکولي میتوانید با مراجعه به سامانه آزمون آنلاین از این آزمون ها برای یادگیری بهتر و سنجش خود بهره مند شوید.

آزمون آنلاین زیست شناسی

پروژه و مقاله ژنتيک مولکولي

اگر دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته زیست شناسی هستید قطعا یکی از دغدغه های شما انجام پروژه، مقاله و تحقیق درس ژنتيک مولکولي می باشد. در این بخش هدف انتشار پروژه ها ، مقالات و تحقیق های انجام شده این درس به صورت رایگان است. در صورتی که مایل هستید جدیدترین پروژه ، تحقیق و مقاله درس ژنتيک مولکولي را دانلود کنید، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود پروژه و مقاله

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *