دانلود نمونه سوالات زبان خارجه مشترک دانشکده فنی شرق با پاسخ

دانلود نمونه سوالات زبان خارجه مشترک دانشکده فنی شرق با پاسخ

دانلود نمونه سوالات زبان خارجه مشترک دانشکده فنی شرق با پاسخ از دروس تخصصی در مقطع کارشناسی – جزوه و پروژه زبان خارجه + آزمون آنلاین

نمونه سوالات زبان خارجه

بانک دانلود نمونه سوال گزینه ها گنجینه ای کامل از تمامی نمونه سوالات درس زبان خارجه است. اگر دانشجوی رشته مشترک دانشکده فنی شرق در مقطع کارشناسی هستید پیشنهاد میکنیم جهت دانلود سوالات رشته مشترک دانشکده فنی شرق از این سوالات بهره مند شوید. در این بخش جدید ترین نمونه سوالاتزبان خارجه رشته مشترک دانشکده فنی شرق قرار داده شده است، که برای دانلود نمونه سوال، روی لینک مربوطه کلیک کنید. سوالات به صورت فایل پی دی اف (pdf) میباشد.

دانلود نمونه سوالات

کتاب ها و جزوات درس مشترک دانشکده فنی شرق

کتاب مشترک دانشکده فنی شرق یکی از مهمترین مراجع و یکی از دروس تخصصی و منابع مربوط به رشته مشترک دانشکده فنی شرق در دانشگاه می باشد. که لینک دانلود این کتاب برای شما آماده شده است. امیدواریم این کتاب در بهتر یادگیری مطالب درسی به شما کمک کند. در ادامه برای دانلود کتاب زبان خارجه روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود کتاب

جزوه کامل درس زبان خارجه در این جزوه به بیان مفاهیم این درس رشته مشترک دانشکده فنی شرق پرداخته شده است. همچنین این جزوه به همراه تمرینات و حل مثال های گرد آوری شده است. برای دانلود جزوه درس زبان خارجه رشته مشترک دانشکده فنی شرق متوانید از لینک زیر اقدام کنید.

دانلود جزوه

نمونه تست های زبان خارجه

درس زبان خارجه 3 واحدی و جزء دروس رشته مشترک دانشکده فنی شرق مقطع کارشناسی می باشد که در کنکور یکی از دروس مهم این رشته محصوب میشود. در این بخش نمونه سوالات تستی زبان خارجه برای شما دانشجویان مشترک دانشکده فنی شرق قرار داده شده است. ویژگی های فایل نمونه تست های درس زبان خارجه:

  • ویژه دانشجویان رشته مشترک دانشکده فنی شرق کارشناسی
  • شرح کامل کلیه مطالب درس زبان خارجه
  • نکات کاربردی و مهم کنکوری
  • تست های طبقه بندی شده کنکور سراسری و آزاد
  • تست های تالیفی تکمیلی
  • همراه با پاسخ های کاملا تشریحی

سوالات زبان خارجه با پاسخ

شما دانشجوی گرامی در صورتی که نیازمند سوالات با پاسخ درس زبان خارجه رشته مشترک دانشکده فنی شرق هستید میتوانید از سوالات به همراه جواب که برای شما فراهم شده است بهره مند شوید.همچنین اکثریت سوالات دروس دیگر رشته مشترک دانشکده فنی شرق برای شما بر روی سایت قرار گرفته است که میتوانید با جستجوی نام درس از آن استفاده کنید. در لینک زیر دانلود سوالات پایان ترم با پاسخ درس زبان خارجه گرد آوری شده است.

دانلود نمونه سوالات

آزمون انلاین زبان خارجه رشته مشترک دانشکده فنی شرق

وب سایت گزینه ها اولین و بزرگترین مرجع برگذار کننده آزمون های آنلاین می باشد که با استفاده از آخرین نمونه تست های زبان خارجه آزمون های آنلاین را طراحی و پیاده سازی کرده است. شما دانشجوی رشته مشترک دانشکده فنی شرق جهت بهره مندی از ازمون انلاین زبان خارجه میتوانید با مراجعه به سامانه آزمون آنلاین از این آزمون ها برای یادگیری بهتر و سنجش خود بهره مند شوید.

آزمون آنلاین مشترک دانشکده فنی شرق

پروژه و مقاله زبان خارجه

اگر دانشجوی مقطع کارشناسی رشته مشترک دانشکده فنی شرق هستید قطعا یکی از دغدغه های شما انجام پروژه، مقاله و تحقیق درس زبان خارجه می باشد. در این بخش هدف انتشار پروژه ها ، مقالات و تحقیق های انجام شده این درس به صورت رایگان است. در صورتی که مایل هستید جدیدترین پروژه ، تحقیق و مقاله درس زبان خارجه را دانلود کنید، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود پروژه و مقاله


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *