دانلود نمونه سوالات زبان خارجی مشترک علوم پایه با پاسخ

دانلود نمونه سوالات زبان خارجی مشترک علوم پایه با پاسخ

دانلود نمونه سوالات زبان خارجی مشترک علوم پایه با پاسخ از دروس عمومی در مقطع کارشناسی – جزوه و پروژه زبان خارجی + آزمون آنلاین

نمونه سوالات زبان خارجی

بانک دانلود نمونه سوال گزینه ها گنجینه ای کامل از تمامی نمونه سوالات درس زبان خارجی است. اگر دانشجوی رشته مشترک علوم پایه در مقطع کارشناسی هستید پیشنهاد میکنیم جهت دانلود سوالات رشته مشترک علوم پایه از این سوالات بهره مند شوید. در این بخش جدید ترین نمونه سوالاتزبان خارجی رشته مشترک علوم پایه قرار داده شده است، که برای دانلود نمونه سوال، روی لینک مربوطه کلیک کنید. سوالات به صورت فایل پی دی اف (pdf) میباشد.

دانلود نمونه سوالات

کتاب ها و جزوات درس مشترک علوم پایه

کتاب مشترک علوم پایه یکی از مهمترین مراجع و یکی از دروس عمومی و منابع مربوط به رشته مشترک علوم پایه در دانشگاه می باشد. که لینک دانلود این کتاب برای شما آماده شده است. امیدواریم این کتاب در بهتر یادگیری مطالب درسی به شما کمک کند. در ادامه برای دانلود کتاب زبان خارجی روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود کتاب

جزوه کامل درس زبان خارجی در این جزوه به بیان مفاهیم این درس رشته مشترک علوم پایه پرداخته شده است. همچنین این جزوه به همراه تمرینات و حل مثال های گرد آوری شده است. برای دانلود جزوه درس زبان خارجی رشته مشترک علوم پایه متوانید از لینک زیر اقدام کنید.

دانلود جزوه

نمونه تست های زبان خارجی

درس زبان خارجی 3 واحدی و جزء دروس رشته مشترک علوم پایه مقطع کارشناسی می باشد که در کنکور یکی از دروس مهم این رشته محصوب میشود. در این بخش نمونه سوالات تستی زبان خارجی برای شما دانشجویان مشترک علوم پایه قرار داده شده است. ویژگی های فایل نمونه تست های درس زبان خارجی:

  • ویژه دانشجویان رشته مشترک علوم پایه کارشناسی
  • شرح کامل کلیه مطالب درس زبان خارجی
  • نکات کاربردی و مهم کنکوری
  • تست های طبقه بندی شده کنکور سراسری و آزاد
  • تست های تالیفی تکمیلی
  • همراه با پاسخ های کاملا تشریحی

سوالات زبان خارجی با پاسخ

شما دانشجوی گرامی در صورتی که نیازمند سوالات با پاسخ درس زبان خارجی رشته مشترک علوم پایه هستید میتوانید از سوالات به همراه جواب که برای شما فراهم شده است بهره مند شوید.همچنین اکثریت سوالات دروس دیگر رشته مشترک علوم پایه برای شما بر روی سایت قرار گرفته است که میتوانید با جستجوی نام درس از آن استفاده کنید. در لینک زیر دانلود سوالات پایان ترم با پاسخ درس زبان خارجی گرد آوری شده است.

دانلود نمونه سوالات

آزمون انلاین زبان خارجی رشته مشترک علوم پایه

وب سایت گزینه ها اولین و بزرگترین مرجع برگذار کننده آزمون های آنلاین می باشد که با استفاده از آخرین نمونه تست های زبان خارجی آزمون های آنلاین را طراحی و پیاده سازی کرده است. شما دانشجوی رشته مشترک علوم پایه جهت بهره مندی از ازمون انلاین زبان خارجی میتوانید با مراجعه به سامانه آزمون آنلاین از این آزمون ها برای یادگیری بهتر و سنجش خود بهره مند شوید.

آزمون آنلاین مشترک علوم پایه

پروژه و مقاله زبان خارجی

اگر دانشجوی مقطع کارشناسی رشته مشترک علوم پایه هستید قطعا یکی از دغدغه های شما انجام پروژه، مقاله و تحقیق درس زبان خارجی می باشد. در این بخش هدف انتشار پروژه ها ، مقالات و تحقیق های انجام شده این درس به صورت رایگان است. در صورتی که مایل هستید جدیدترین پروژه ، تحقیق و مقاله درس زبان خارجی را دانلود کنید، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود پروژه و مقاله

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *