دانلود نمونه سوالات زبان تخصصی مشترک معماری با پاسخ

دانلود نمونه سوالات زبان تخصصی مشترک معماری با پاسخ

دانلود نمونه سوالات زبان تخصصی مشترک معماری با پاسخ از دروس اختیاری در مقطع کارشناسی – جزوه و پروژه زبان تخصصی + آزمون آنلاین

نمونه سوالات زبان تخصصی

بانک دانلود نمونه سوال گزینه ها گنجینه ای کامل از تمامی نمونه سوالات درس زبان تخصصی است. اگر دانشجوی رشته مشترک معماری در مقطع کارشناسی هستید پیشنهاد میکنیم جهت دانلود سوالات رشته مشترک معماری از این سوالات بهره مند شوید. در این بخش جدید ترین نمونه سوالاتزبان تخصصی رشته مشترک معماری قرار داده شده است، که برای دانلود نمونه سوال، روی لینک مربوطه کلیک کنید. سوالات به صورت فایل پی دی اف (pdf) میباشد.

دانلود نمونه سوالات

کتاب ها و جزوات درس مشترک معماری

کتاب مشترک معماری یکی از مهمترین مراجع و یکی از دروس اختیاری و منابع مربوط به رشته مشترک معماری در دانشگاه می باشد. که لینک دانلود این کتاب برای شما آماده شده است. امیدواریم این کتاب در بهتر یادگیری مطالب درسی به شما کمک کند. در ادامه برای دانلود کتاب زبان تخصصی روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود کتاب

جزوه کامل درس زبان تخصصی در این جزوه به بیان مفاهیم این درس رشته مشترک معماری پرداخته شده است. همچنین این جزوه به همراه تمرینات و حل مثال های گرد آوری شده است. برای دانلود جزوه درس زبان تخصصی رشته مشترک معماری متوانید از لینک زیر اقدام کنید.

دانلود جزوه

نمونه تست های زبان تخصصی

درس زبان تخصصی 2 واحدی و جزء دروس رشته مشترک معماری مقطع کارشناسی می باشد که در کنکور یکی از دروس مهم این رشته محصوب میشود. در این بخش نمونه سوالات تستی زبان تخصصی برای شما دانشجویان مشترک معماری قرار داده شده است. ویژگی های فایل نمونه تست های درس زبان تخصصی:

  • ویژه دانشجویان رشته مشترک معماری کارشناسی
  • شرح کامل کلیه مطالب درس زبان تخصصی
  • نکات کاربردی و مهم کنکوری
  • تست های طبقه بندی شده کنکور سراسری و آزاد
  • تست های تالیفی تکمیلی
  • همراه با پاسخ های کاملا تشریحی

سوالات زبان تخصصی با پاسخ

شما دانشجوی گرامی در صورتی که نیازمند سوالات با پاسخ درس زبان تخصصی رشته مشترک معماری هستید میتوانید از سوالات به همراه جواب که برای شما فراهم شده است بهره مند شوید.همچنین اکثریت سوالات دروس دیگر رشته مشترک معماری برای شما بر روی سایت قرار گرفته است که میتوانید با جستجوی نام درس از آن استفاده کنید. در لینک زیر دانلود سوالات پایان ترم با پاسخ درس زبان تخصصی گرد آوری شده است.

دانلود نمونه سوالات

آزمون انلاین زبان تخصصی رشته مشترک معماری

وب سایت گزینه ها اولین و بزرگترین مرجع برگذار کننده آزمون های آنلاین می باشد که با استفاده از آخرین نمونه تست های زبان تخصصی آزمون های آنلاین را طراحی و پیاده سازی کرده است. شما دانشجوی رشته مشترک معماری جهت بهره مندی از ازمون انلاین زبان تخصصی میتوانید با مراجعه به سامانه آزمون آنلاین از این آزمون ها برای یادگیری بهتر و سنجش خود بهره مند شوید.

آزمون آنلاین مشترک معماری

پروژه و مقاله زبان تخصصی

اگر دانشجوی مقطع کارشناسی رشته مشترک معماری هستید قطعا یکی از دغدغه های شما انجام پروژه، مقاله و تحقیق درس زبان تخصصی می باشد. در این بخش هدف انتشار پروژه ها ، مقالات و تحقیق های انجام شده این درس به صورت رایگان است. در صورتی که مایل هستید جدیدترین پروژه ، تحقیق و مقاله درس زبان تخصصی را دانلود کنید، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود پروژه و مقاله

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *