دانلود نمونه سوالات تعلیم و تربیت اسلامی معارف و الهیات با پاسخ

دانلود نمونه سوالات تعلیم و تربیت اسلامی معارف و الهیات با پاسخ

دانلود نمونه سوالات تعلیم و تربیت اسلامی معارف و الهیات با پاسخ از دروس عمومی در مقطع کارشناسی – جزوه و پروژه تعلیم و تربیت اسلامی + آزمون آنلاین

نمونه سوالات تعلیم و تربیت اسلامی

بانک دانلود نمونه سوال گزینه ها گنجینه ای کامل از تمامی نمونه سوالات درس تعلیم و تربیت اسلامی است. اگر دانشجوی رشته معارف و الهیات در مقطع کارشناسی هستید پیشنهاد میکنیم جهت دانلود سوالات رشته معارف و الهیات از این سوالات بهره مند شوید. در این بخش جدید ترین نمونه سوالاتتعلیم و تربیت اسلامی رشته معارف و الهیات قرار داده شده است، که برای دانلود نمونه سوال، روی لینک مربوطه کلیک کنید. سوالات به صورت فایل پی دی اف (pdf) میباشد.

دانلود نمونه سوالات

کتاب ها و جزوات درس معارف و الهیات

کتاب معارف و الهیات یکی از مهمترین مراجع و یکی از دروس عمومی و منابع مربوط به رشته معارف و الهیات در دانشگاه می باشد. که لینک دانلود این کتاب برای شما آماده شده است. امیدواریم این کتاب در بهتر یادگیری مطالب درسی به شما کمک کند. در ادامه برای دانلود کتاب تعلیم و تربیت اسلامی روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود کتاب

جزوه کامل درس تعلیم و تربیت اسلامی در این جزوه به بیان مفاهیم این درس رشته معارف و الهیات پرداخته شده است. همچنین این جزوه به همراه تمرینات و حل مثال های گرد آوری شده است. برای دانلود جزوه درس تعلیم و تربیت اسلامی رشته معارف و الهیات متوانید از لینک زیر اقدام کنید.

دانلود جزوه

نمونه تست های تعلیم و تربیت اسلامی

درس تعلیم و تربیت اسلامی 2 واحدی و جزء دروس رشته معارف و الهیات مقطع کارشناسی می باشد که در کنکور یکی از دروس مهم این رشته محصوب میشود. در این بخش نمونه سوالات تستی تعلیم و تربیت اسلامی برای شما دانشجویان معارف و الهیات قرار داده شده است. ویژگی های فایل نمونه تست های درس تعلیم و تربیت اسلامی:

  • ویژه دانشجویان رشته معارف و الهیات کارشناسی
  • شرح کامل کلیه مطالب درس تعلیم و تربیت اسلامی
  • نکات کاربردی و مهم کنکوری
  • تست های طبقه بندی شده کنکور سراسری و آزاد
  • تست های تالیفی تکمیلی
  • همراه با پاسخ های کاملا تشریحی

سوالات تعلیم و تربیت اسلامی با پاسخ

شما دانشجوی گرامی در صورتی که نیازمند سوالات با پاسخ درس تعلیم و تربیت اسلامی رشته معارف و الهیات هستید میتوانید از سوالات به همراه جواب که برای شما فراهم شده است بهره مند شوید.همچنین اکثریت سوالات دروس دیگر رشته معارف و الهیات برای شما بر روی سایت قرار گرفته است که میتوانید با جستجوی نام درس از آن استفاده کنید. در لینک زیر دانلود سوالات پایان ترم با پاسخ درس تعلیم و تربیت اسلامی گرد آوری شده است.

دانلود نمونه سوالات

آزمون انلاین تعلیم و تربیت اسلامی رشته معارف و الهیات

وب سایت گزینه ها اولین و بزرگترین مرجع برگذار کننده آزمون های آنلاین می باشد که با استفاده از آخرین نمونه تست های تعلیم و تربیت اسلامی آزمون های آنلاین را طراحی و پیاده سازی کرده است. شما دانشجوی رشته معارف و الهیات جهت بهره مندی از ازمون انلاین تعلیم و تربیت اسلامی میتوانید با مراجعه به سامانه آزمون آنلاین از این آزمون ها برای یادگیری بهتر و سنجش خود بهره مند شوید.

آزمون آنلاین معارف و الهیات

پروژه و مقاله تعلیم و تربیت اسلامی

اگر دانشجوی مقطع کارشناسی رشته معارف و الهیات هستید قطعا یکی از دغدغه های شما انجام پروژه، مقاله و تحقیق درس تعلیم و تربیت اسلامی می باشد. در این بخش هدف انتشار پروژه ها ، مقالات و تحقیق های انجام شده این درس به صورت رایگان است. در صورتی که مایل هستید جدیدترین پروژه ، تحقیق و مقاله درس تعلیم و تربیت اسلامی را دانلود کنید، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود پروژه و مقاله

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *