دانلود نمونه سوالات سازه های نو معماری با پاسخ

دانلود نمونه سوالات سازه های نو معماری با پاسخ

دانلود نمونه سوالات سازه های نو معماری با پاسخ از دروس تخصصی در مقطع کارشناسی ارشد – جزوه و پروژه سازه های نو + آزمون آنلاین

نمونه سوالات سازه های نو

بانک دانلود نمونه سوال گزینه ها گنجینه ای کامل از تمامی نمونه سوالات درس سازه های نو است. اگر دانشجوی رشته معماری در مقطع کارشناسی ارشد هستید پیشنهاد میکنیم جهت دانلود سوالات رشته معماری از این سوالات بهره مند شوید. در این بخش جدید ترین نمونه سوالاتسازه های نو رشته معماری قرار داده شده است، که برای دانلود نمونه سوال، روی لینک مربوطه کلیک کنید. سوالات به صورت فایل پی دی اف (pdf) میباشد.

دانلود نمونه سوالات

کتاب ها و جزوات درس معماری

کتاب معماری یکی از مهمترین مراجع و یکی از دروس تخصصی و منابع مربوط به رشته معماری در دانشگاه می باشد. که لینک دانلود این کتاب برای شما آماده شده است. امیدواریم این کتاب در بهتر یادگیری مطالب درسی به شما کمک کند. در ادامه برای دانلود کتاب سازه های نو روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود کتاب

جزوه کامل درس سازه های نو در این جزوه به بیان مفاهیم این درس رشته معماری پرداخته شده است. همچنین این جزوه به همراه تمرینات و حل مثال های گرد آوری شده است. برای دانلود جزوه درس سازه های نو رشته معماری متوانید از لینک زیر اقدام کنید.

دانلود جزوه

نمونه تست های سازه های نو

درس سازه های نو 2 واحدی و جزء دروس رشته معماری مقطع کارشناسی ارشد می باشد که در کنکور یکی از دروس مهم این رشته محصوب میشود. در این بخش نمونه سوالات تستی سازه های نو برای شما دانشجویان معماری قرار داده شده است. ویژگی های فایل نمونه تست های درس سازه های نو:

  • ویژه دانشجویان رشته معماری کارشناسی ارشد
  • شرح کامل کلیه مطالب درس سازه های نو
  • نکات کاربردی و مهم کنکوری
  • تست های طبقه بندی شده کنکور سراسری و آزاد
  • تست های تالیفی تکمیلی
  • همراه با پاسخ های کاملا تشریحی

سوالات سازه های نو با پاسخ

شما دانشجوی گرامی در صورتی که نیازمند سوالات با پاسخ درس سازه های نو رشته معماری هستید میتوانید از سوالات به همراه جواب که برای شما فراهم شده است بهره مند شوید.همچنین اکثریت سوالات دروس دیگر رشته معماری برای شما بر روی سایت قرار گرفته است که میتوانید با جستجوی نام درس از آن استفاده کنید. در لینک زیر دانلود سوالات پایان ترم با پاسخ درس سازه های نو گرد آوری شده است.

دانلود نمونه سوالات

آزمون انلاین سازه های نو رشته معماری

وب سایت گزینه ها اولین و بزرگترین مرجع برگذار کننده آزمون های آنلاین می باشد که با استفاده از آخرین نمونه تست های سازه های نو آزمون های آنلاین را طراحی و پیاده سازی کرده است. شما دانشجوی رشته معماری جهت بهره مندی از ازمون انلاین سازه های نو میتوانید با مراجعه به سامانه آزمون آنلاین از این آزمون ها برای یادگیری بهتر و سنجش خود بهره مند شوید.

آزمون آنلاین معماری

پروژه و مقاله سازه های نو

اگر دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته معماری هستید قطعا یکی از دغدغه های شما انجام پروژه، مقاله و تحقیق درس سازه های نو می باشد. در این بخش هدف انتشار پروژه ها ، مقالات و تحقیق های انجام شده این درس به صورت رایگان است. در صورتی که مایل هستید جدیدترین پروژه ، تحقیق و مقاله درس سازه های نو را دانلود کنید، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود پروژه و مقاله


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *