دانلود نمونه سوالات مبانی نظری معماری معماری با پاسخ

دانلود نمونه سوالات مبانی نظری معماری معماری با پاسخ

دانلود نمونه سوالات مبانی نظری معماری معماری با پاسخ از دروس اصلی در مقطع کارشناسی – جزوه و پروژه مبانی نظری معماری + آزمون آنلاین

نمونه سوالات مبانی نظری معماری

بانک دانلود نمونه سوال گزینه ها گنجینه ای کامل از تمامی نمونه سوالات درس مبانی نظری معماری است. اگر دانشجوی رشته معماری در مقطع کارشناسی هستید پیشنهاد میکنیم جهت دانلود سوالات رشته معماری از این سوالات بهره مند شوید. در این بخش جدید ترین نمونه سوالاتمبانی نظری معماری رشته معماری قرار داده شده است، که برای دانلود نمونه سوال، روی لینک مربوطه کلیک کنید. سوالات به صورت فایل پی دی اف (pdf) میباشد.

دانلود نمونه سوالات

کتاب ها و جزوات درس معماری

کتاب معماری یکی از مهمترین مراجع و یکی از دروس اصلی و منابع مربوط به رشته معماری در دانشگاه می باشد. که لینک دانلود این کتاب برای شما آماده شده است. امیدواریم این کتاب در بهتر یادگیری مطالب درسی به شما کمک کند. در ادامه برای دانلود کتاب مبانی نظری معماری روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود کتاب

جزوه کامل درس مبانی نظری معماری در این جزوه به بیان مفاهیم این درس رشته معماری پرداخته شده است. همچنین این جزوه به همراه تمرینات و حل مثال های گرد آوری شده است. برای دانلود جزوه درس مبانی نظری معماری رشته معماری متوانید از لینک زیر اقدام کنید.

دانلود جزوه

نمونه تست های مبانی نظری معماری

درس مبانی نظری معماری 3 واحدی و جزء دروس رشته معماری مقطع کارشناسی می باشد که در کنکور یکی از دروس مهم این رشته محصوب میشود. در این بخش نمونه سوالات تستی مبانی نظری معماری برای شما دانشجویان معماری قرار داده شده است. ویژگی های فایل نمونه تست های درس مبانی نظری معماری:

  • ویژه دانشجویان رشته معماری کارشناسی
  • شرح کامل کلیه مطالب درس مبانی نظری معماری
  • نکات کاربردی و مهم کنکوری
  • تست های طبقه بندی شده کنکور سراسری و آزاد
  • تست های تالیفی تکمیلی
  • همراه با پاسخ های کاملا تشریحی

سوالات مبانی نظری معماری با پاسخ

شما دانشجوی گرامی در صورتی که نیازمند سوالات با پاسخ درس مبانی نظری معماری رشته معماری هستید میتوانید از سوالات به همراه جواب که برای شما فراهم شده است بهره مند شوید.همچنین اکثریت سوالات دروس دیگر رشته معماری برای شما بر روی سایت قرار گرفته است که میتوانید با جستجوی نام درس از آن استفاده کنید. در لینک زیر دانلود سوالات پایان ترم با پاسخ درس مبانی نظری معماری گرد آوری شده است.

دانلود نمونه سوالات

آزمون انلاین مبانی نظری معماری رشته معماری

وب سایت گزینه ها اولین و بزرگترین مرجع برگذار کننده آزمون های آنلاین می باشد که با استفاده از آخرین نمونه تست های مبانی نظری معماری آزمون های آنلاین را طراحی و پیاده سازی کرده است. شما دانشجوی رشته معماری جهت بهره مندی از ازمون انلاین مبانی نظری معماری میتوانید با مراجعه به سامانه آزمون آنلاین از این آزمون ها برای یادگیری بهتر و سنجش خود بهره مند شوید.

آزمون آنلاین معماری

پروژه و مقاله مبانی نظری معماری

اگر دانشجوی مقطع کارشناسی رشته معماری هستید قطعا یکی از دغدغه های شما انجام پروژه، مقاله و تحقیق درس مبانی نظری معماری می باشد. در این بخش هدف انتشار پروژه ها ، مقالات و تحقیق های انجام شده این درس به صورت رایگان است. در صورتی که مایل هستید جدیدترین پروژه ، تحقیق و مقاله درس مبانی نظری معماری را دانلود کنید، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود پروژه و مقاله


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *