دانلود نمونه سوالات فارسی کامپیوتر با پاسخ

دانلود نمونه سوالات فارسی کامپیوتر با پاسخ

دانلود نمونه سوالات فارسی کامپیوتر با پاسخ از دروس تخصصی در مقطع کارشناسی – جزوه و پروژه فارسی + آزمون آنلاین

نمونه سوالات فارسی

بانک دانلود نمونه سوال گزینه ها گنجینه ای کامل از تمامی نمونه سوالات درس فارسی است. اگر دانشجوی رشته کامپیوتر در مقطع کارشناسی هستید پیشنهاد میکنیم جهت دانلود سوالات رشته کامپیوتر از این سوالات بهره مند شوید. در این بخش جدید ترین نمونه سوالاتفارسی رشته کامپیوتر قرار داده شده است، که برای دانلود نمونه سوال، روی لینک مربوطه کلیک کنید. سوالات به صورت فایل پی دی اف (pdf) میباشد.

دانلود نمونه سوالات

کتاب ها و جزوات درس کامپیوتر

کتاب کامپیوتر یکی از مهمترین مراجع و یکی از دروس تخصصی و منابع مربوط به رشته کامپیوتر در دانشگاه می باشد. که لینک دانلود این کتاب برای شما آماده شده است. امیدواریم این کتاب در بهتر یادگیری مطالب درسی به شما کمک کند. در ادامه برای دانلود کتاب فارسی روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود کتاب

جزوه کامل درس فارسی در این جزوه به بیان مفاهیم این درس رشته کامپیوتر پرداخته شده است. همچنین این جزوه به همراه تمرینات و حل مثال های گرد آوری شده است. برای دانلود جزوه درس فارسی رشته کامپیوتر متوانید از لینک زیر اقدام کنید.

دانلود جزوه

نمونه تست های فارسی

درس فارسی 3 واحدی و جزء دروس رشته کامپیوتر مقطع کارشناسی می باشد که در کنکور یکی از دروس مهم این رشته محصوب میشود. در این بخش نمونه سوالات تستی فارسی برای شما دانشجویان کامپیوتر قرار داده شده است. ویژگی های فایل نمونه تست های درس فارسی:

  • ویژه دانشجویان رشته کامپیوتر کارشناسی
  • شرح کامل کلیه مطالب درس فارسی
  • نکات کاربردی و مهم کنکوری
  • تست های طبقه بندی شده کنکور سراسری و آزاد
  • تست های تالیفی تکمیلی
  • همراه با پاسخ های کاملا تشریحی

سوالات فارسی با پاسخ

شما دانشجوی گرامی در صورتی که نیازمند سوالات با پاسخ درس فارسی رشته کامپیوتر هستید میتوانید از سوالات به همراه جواب که برای شما فراهم شده است بهره مند شوید.همچنین اکثریت سوالات دروس دیگر رشته کامپیوتر برای شما بر روی سایت قرار گرفته است که میتوانید با جستجوی نام درس از آن استفاده کنید. در لینک زیر دانلود سوالات پایان ترم با پاسخ درس فارسی گرد آوری شده است.

دانلود نمونه سوالات

آزمون انلاین فارسی رشته کامپیوتر

وب سایت گزینه ها اولین و بزرگترین مرجع برگذار کننده آزمون های آنلاین می باشد که با استفاده از آخرین نمونه تست های فارسی آزمون های آنلاین را طراحی و پیاده سازی کرده است. شما دانشجوی رشته کامپیوتر جهت بهره مندی از ازمون انلاین فارسی میتوانید با مراجعه به سامانه آزمون آنلاین از این آزمون ها برای یادگیری بهتر و سنجش خود بهره مند شوید.

آزمون آنلاین کامپیوتر

پروژه و مقاله فارسی

اگر دانشجوی مقطع کارشناسی رشته کامپیوتر هستید قطعا یکی از دغدغه های شما انجام پروژه، مقاله و تحقیق درس فارسی می باشد. در این بخش هدف انتشار پروژه ها ، مقالات و تحقیق های انجام شده این درس به صورت رایگان است. در صورتی که مایل هستید جدیدترین پروژه ، تحقیق و مقاله درس فارسی را دانلود کنید، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود پروژه و مقاله

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *