دانلود نمونه سوالات ژنتیک مولکولی گیاهپزشکی با پاسخ

دانلود نمونه سوالات ژنتیک مولکولی گیاهپزشکی با پاسخ

دانلود نمونه سوالات ژنتیک مولکولی گیاهپزشکی با پاسخ از دروس الزامی در مقطع دکتری تخصصی – جزوه و پروژه ژنتیک مولکولی + آزمون آنلاین

نمونه سوالات ژنتیک مولکولی

بانک دانلود نمونه سوال گزینه ها گنجینه ای کامل از تمامی نمونه سوالات درس ژنتیک مولکولی است. اگر دانشجوی رشته گیاهپزشکی در مقطع دکتری تخصصی هستید پیشنهاد میکنیم جهت دانلود سوالات رشته گیاهپزشکی از این سوالات بهره مند شوید. در این بخش جدید ترین نمونه سوالاتژنتیک مولکولی رشته گیاهپزشکی قرار داده شده است، که برای دانلود نمونه سوال، روی لینک مربوطه کلیک کنید. سوالات به صورت فایل پی دی اف (pdf) میباشد.

دانلود نمونه سوالات

کتاب ها و جزوات درس گیاهپزشکی

کتاب گیاهپزشکی یکی از مهمترین مراجع و یکی از دروس الزامی و منابع مربوط به رشته گیاهپزشکی در دانشگاه می باشد. که لینک دانلود این کتاب برای شما آماده شده است. امیدواریم این کتاب در بهتر یادگیری مطالب درسی به شما کمک کند. در ادامه برای دانلود کتاب ژنتیک مولکولی روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود کتاب

جزوه کامل درس ژنتیک مولکولی در این جزوه به بیان مفاهیم این درس رشته گیاهپزشکی پرداخته شده است. همچنین این جزوه به همراه تمرینات و حل مثال های گرد آوری شده است. برای دانلود جزوه درس ژنتیک مولکولی رشته گیاهپزشکی متوانید از لینک زیر اقدام کنید.

دانلود جزوه

نمونه تست های ژنتیک مولکولی

درس ژنتیک مولکولی 3 واحدی و جزء دروس رشته گیاهپزشکی مقطع دکتری تخصصی می باشد که در کنکور یکی از دروس مهم این رشته محصوب میشود. در این بخش نمونه سوالات تستی ژنتیک مولکولی برای شما دانشجویان گیاهپزشکی قرار داده شده است. ویژگی های فایل نمونه تست های درس ژنتیک مولکولی:

  • ویژه دانشجویان رشته گیاهپزشکی دکتری تخصصی
  • شرح کامل کلیه مطالب درس ژنتیک مولکولی
  • نکات کاربردی و مهم کنکوری
  • تست های طبقه بندی شده کنکور سراسری و آزاد
  • تست های تالیفی تکمیلی
  • همراه با پاسخ های کاملا تشریحی

سوالات ژنتیک مولکولی با پاسخ

شما دانشجوی گرامی در صورتی که نیازمند سوالات با پاسخ درس ژنتیک مولکولی رشته گیاهپزشکی هستید میتوانید از سوالات به همراه جواب که برای شما فراهم شده است بهره مند شوید.همچنین اکثریت سوالات دروس دیگر رشته گیاهپزشکی برای شما بر روی سایت قرار گرفته است که میتوانید با جستجوی نام درس از آن استفاده کنید. در لینک زیر دانلود سوالات پایان ترم با پاسخ درس ژنتیک مولکولی گرد آوری شده است.

دانلود نمونه سوالات

آزمون انلاین ژنتیک مولکولی رشته گیاهپزشکی

وب سایت گزینه ها اولین و بزرگترین مرجع برگذار کننده آزمون های آنلاین می باشد که با استفاده از آخرین نمونه تست های ژنتیک مولکولی آزمون های آنلاین را طراحی و پیاده سازی کرده است. شما دانشجوی رشته گیاهپزشکی جهت بهره مندی از ازمون انلاین ژنتیک مولکولی میتوانید با مراجعه به سامانه آزمون آنلاین از این آزمون ها برای یادگیری بهتر و سنجش خود بهره مند شوید.

آزمون آنلاین گیاهپزشکی

پروژه و مقاله ژنتیک مولکولی

اگر دانشجوی مقطع دکتری تخصصی رشته گیاهپزشکی هستید قطعا یکی از دغدغه های شما انجام پروژه، مقاله و تحقیق درس ژنتیک مولکولی می باشد. در این بخش هدف انتشار پروژه ها ، مقالات و تحقیق های انجام شده این درس به صورت رایگان است. در صورتی که مایل هستید جدیدترین پروژه ، تحقیق و مقاله درس ژنتیک مولکولی را دانلود کنید، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود پروژه و مقاله

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *