دانلود نمونه سوالات زبان خارجی گیلان شناسی با پاسخ

دانلود نمونه سوالات زبان خارجی گیلان شناسی با پاسخ

دانلود نمونه سوالات زبان خارجی گیلان شناسی با پاسخ از دروس جبرانی در مقطع کارشناسی ارشد – جزوه و پروژه زبان خارجی + آزمون آنلاین

نمونه سوالات زبان خارجی

بانک دانلود نمونه سوال گزینه ها گنجینه ای کامل از تمامی نمونه سوالات درس زبان خارجی است. اگر دانشجوی رشته گیلان شناسی در مقطع کارشناسی ارشد هستید پیشنهاد میکنیم جهت دانلود سوالات رشته گیلان شناسی از این سوالات بهره مند شوید. در این بخش جدید ترین نمونه سوالاتزبان خارجی رشته گیلان شناسی قرار داده شده است، که برای دانلود نمونه سوال، روی لینک مربوطه کلیک کنید. سوالات به صورت فایل پی دی اف (pdf) میباشد.

دانلود نمونه سوالات

کتاب ها و جزوات درس گیلان شناسی

کتاب گیلان شناسی یکی از مهمترین مراجع و یکی از دروس جبرانی و منابع مربوط به رشته گیلان شناسی در دانشگاه می باشد. که لینک دانلود این کتاب برای شما آماده شده است. امیدواریم این کتاب در بهتر یادگیری مطالب درسی به شما کمک کند. در ادامه برای دانلود کتاب زبان خارجی روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود کتاب

جزوه کامل درس زبان خارجی در این جزوه به بیان مفاهیم این درس رشته گیلان شناسی پرداخته شده است. همچنین این جزوه به همراه تمرینات و حل مثال های گرد آوری شده است. برای دانلود جزوه درس زبان خارجی رشته گیلان شناسی متوانید از لینک زیر اقدام کنید.

دانلود جزوه

نمونه تست های زبان خارجی

درس زبان خارجی 2 واحدی و جزء دروس رشته گیلان شناسی مقطع کارشناسی ارشد می باشد که در کنکور یکی از دروس مهم این رشته محصوب میشود. در این بخش نمونه سوالات تستی زبان خارجی برای شما دانشجویان گیلان شناسی قرار داده شده است. ویژگی های فایل نمونه تست های درس زبان خارجی:

  • ویژه دانشجویان رشته گیلان شناسی کارشناسی ارشد
  • شرح کامل کلیه مطالب درس زبان خارجی
  • نکات کاربردی و مهم کنکوری
  • تست های طبقه بندی شده کنکور سراسری و آزاد
  • تست های تالیفی تکمیلی
  • همراه با پاسخ های کاملا تشریحی

سوالات زبان خارجی با پاسخ

شما دانشجوی گرامی در صورتی که نیازمند سوالات با پاسخ درس زبان خارجی رشته گیلان شناسی هستید میتوانید از سوالات به همراه جواب که برای شما فراهم شده است بهره مند شوید.همچنین اکثریت سوالات دروس دیگر رشته گیلان شناسی برای شما بر روی سایت قرار گرفته است که میتوانید با جستجوی نام درس از آن استفاده کنید. در لینک زیر دانلود سوالات پایان ترم با پاسخ درس زبان خارجی گرد آوری شده است.

دانلود نمونه سوالات

آزمون انلاین زبان خارجی رشته گیلان شناسی

وب سایت گزینه ها اولین و بزرگترین مرجع برگذار کننده آزمون های آنلاین می باشد که با استفاده از آخرین نمونه تست های زبان خارجی آزمون های آنلاین را طراحی و پیاده سازی کرده است. شما دانشجوی رشته گیلان شناسی جهت بهره مندی از ازمون انلاین زبان خارجی میتوانید با مراجعه به سامانه آزمون آنلاین از این آزمون ها برای یادگیری بهتر و سنجش خود بهره مند شوید.

آزمون آنلاین گیلان شناسی

پروژه و مقاله زبان خارجی

اگر دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد رشته گیلان شناسی هستید قطعا یکی از دغدغه های شما انجام پروژه، مقاله و تحقیق درس زبان خارجی می باشد. در این بخش هدف انتشار پروژه ها ، مقالات و تحقیق های انجام شده این درس به صورت رایگان است. در صورتی که مایل هستید جدیدترین پروژه ، تحقیق و مقاله درس زبان خارجی را دانلود کنید، بر روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود پروژه و مقاله

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *