بونگگر رایگان و آموزش ساخت کیف پول Bongger (BGR)

بونگگر رایگان و آموزش ساخت کیف پول Bongger (BGR)

بونگگر (Bongger) چیست؟

ارز دیجیتالی بونگگر دارای شبکه توافقی است که به صورت BGR در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار بونگگر در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد بونگگر نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. بونگگر ایمن است و تاکنون بونگگر هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان بونگگر از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد BGR وجود دارد از جمله :سازنده بونگگر کیست؟ آیا بونگگر قانونی است؟ بونگگر چگونه کار می کند؟ آیا Bongger در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز بونگگر (Bongger) ؟

ارزش کل بونگگر در بازار جهانی Unknown دلار که معادل آن به تومان در حال حاضر 0 تومان است. آینده بونگگر در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش بونگگر سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت بونگگر در بازار 0.000152 دلار که معادل آن در بازار ایران 0.684 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول بونگگر (Bongger)

برای ساخت کیف پول بونگگر روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Bongger و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت بونگگر مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش BGR دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار بونگگر حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل بونگگر، بازیابی و بازگشت حساب بونگگر در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولBongger می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت بونگگر (Bongger) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت بونگگر به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی بونگگر میتونید کسب در آمد داشته باشید. بونگگر رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Bongger استخراج بونگگر از طریق دستگاه های ماینر بونگگر است.

خرید بونگگر ارزان

برای خرید بونگگر میتوانید از سایت های واسط فروشنده بونگگر ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت بونگگر خرید را انجام دهید. قبل از خرید بونگگر نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای بونگگر وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب بونگگر کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل بونگگر به تومان است. درصد رشد BGR در حال حاضر 0.2641 و قیمت BGR جهت خرید 0.000152 دلار و 0.684 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش بونگگر (Bongger)

اگر قصد فروش بونگگر را دارید از طریق سایت Bongger اقدام کنید. با توجه به ارزش Bongger در بازار جهانی که معادل Unknown دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به بونگگر در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده بونگگر در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Bongger را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا بونگگر را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای بونگگر می باشد.

تبدیل بونگگر (Bongger)

شما می توانید Bongger را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل بونگگر به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Bongger (بونگگر) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال بونگگر نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال بونگگر از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال بونگگر را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *