کس رایگان و آموزش ساخت کیف پول COSS (COSS)

کس رایگان و آموزش ساخت کیف پول COSS (COSS)

کس (COSS) چیست؟

ارز دیجیتالی کس دارای شبکه توافقی است که به صورت COSS در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار کس در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد کس نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. کس ایمن است و تاکنون کس هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان کس از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد COSS وجود دارد از جمله :سازنده کس کیست؟ آیا کس قانونی است؟ کس چگونه کار می کند؟ آیا COSS در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز کس (COSS) ؟

ارزش کل کس در بازار جهانی 8502022 دلار که معادل آن به تومان 38259099000 تومان است. آینده کس در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش کس سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت کس در بازار 0.102434 دلار که معادل آن در بازار ایران 460.953 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول کس (COSS)

برای ساخت کیف پول کس روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول COSS و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت کس مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش COSS دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار کس حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل کس، بازیابی و بازگشت حساب کس در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولCOSS می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت کس (COSS) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت کس به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی کس میتونید کسب در آمد داشته باشید. کس رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق COSS استخراج کس از طریق دستگاه های ماینر کس است.

خرید کس ارزان

برای خرید کس میتوانید از سایت های واسط فروشنده کس ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت کس خرید را انجام دهید. قبل از خرید کس نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای کس وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب کس کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل کس به تومان است. درصد رشد COSS در حال حاضر 0.1848 و قیمت COSS جهت خرید 0.102434 دلار و 460.953 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش کس (COSS)

اگر قصد فروش کس را دارید از طریق سایت COSS اقدام کنید. با توجه به ارزش COSS در بازار جهانی که معادل 8502022 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به کس در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده کس در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان COSS را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا کس را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای کس می باشد.

تبدیل کس (COSS)

شما می توانید COSS را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل کس به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید COSS (کس) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال کس نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال کس از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال کس را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *