اتریوم کلاسیک رایگان و آموزش ساخت کیف پول Ethereum Classic (ETC)

اتریوم کلاسیک رایگان و آموزش ساخت کیف پول Ethereum Classic (ETC)

اتریوم کلاسیک (Ethereum Classic) چیست؟

ارز دیجیتالی اتریوم کلاسیک دارای شبکه توافقی است که به صورت ETC در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار اتریوم کلاسیک در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد اتریوم کلاسیک نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. اتریوم کلاسیک ایمن است و تاکنون اتریوم کلاسیک هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان اتریوم کلاسیک از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد ETC وجود دارد از جمله :سازنده اتریوم کلاسیک کیست؟ آیا اتریوم کلاسیک قانونی است؟ اتریوم کلاسیک چگونه کار می کند؟ آیا Ethereum Classic در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز اتریوم کلاسیک (Ethereum Classic) ؟

ارزش کل اتریوم کلاسیک در بازار جهانی 2590412938 دلار که معادل آن به تومان 11656858221000 تومان است. آینده اتریوم کلاسیک در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش اتریوم کلاسیک سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت اتریوم کلاسیک در بازار 26.36 دلار که معادل آن در بازار ایران 118620 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول اتریوم کلاسیک (Ethereum Classic)

برای ساخت کیف پول اتریوم کلاسیک روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Ethereum Classic و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت اتریوم کلاسیک مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش ETC دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار اتریوم کلاسیک حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل اتریوم کلاسیک، بازیابی و بازگشت حساب اتریوم کلاسیک در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولEthereum Classic می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت اتریوم کلاسیک (Ethereum Classic) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت اتریوم کلاسیک به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی اتریوم کلاسیک میتونید کسب در آمد داشته باشید. اتریوم کلاسیک رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Ethereum Classic استخراج اتریوم کلاسیک از طریق دستگاه های ماینر اتریوم کلاسیک است.

خرید اتریوم کلاسیک ارزان

برای خرید اتریوم کلاسیک میتوانید از سایت های واسط فروشنده اتریوم کلاسیک ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت اتریوم کلاسیک خرید را انجام دهید. قبل از خرید اتریوم کلاسیک نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای اتریوم کلاسیک وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب اتریوم کلاسیک کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل اتریوم کلاسیک به تومان است. درصد رشد ETC در حال حاضر -0.1519 و قیمت ETC جهت خرید 26.36 دلار و 118620 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش اتریوم کلاسیک (Ethereum Classic)

اگر قصد فروش اتریوم کلاسیک را دارید از طریق سایت Ethereum Classic اقدام کنید. با توجه به ارزش Ethereum Classic در بازار جهانی که معادل 2590412938 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به اتریوم کلاسیک در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده اتریوم کلاسیک در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Ethereum Classic را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا اتریوم کلاسیک را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای اتریوم کلاسیک می باشد.

تبدیل اتریوم کلاسیک (Ethereum Classic)

شما می توانید Ethereum Classic را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل اتریوم کلاسیک به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Ethereum Classic (اتریوم کلاسیک) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال اتریوم کلاسیک نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال اتریوم کلاسیک از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال اتریوم کلاسیک را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *