تریککیکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول TrickyCoin (TRICK)

تریککیکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول TrickyCoin (TRICK)

تریککیکین (TrickyCoin) چیست؟

ارز دیجیتالی تریککیکین دارای شبکه توافقی است که به صورت TRICK در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار تریککیکین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد تریککیکین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. تریککیکین ایمن است و تاکنون تریککیکین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان تریککیکین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد TRICK وجود دارد از جمله :سازنده تریککیکین کیست؟ آیا تریککیکین قانونی است؟ تریککیکین چگونه کار می کند؟ آیا TrickyCoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز تریککیکین (TrickyCoin) ؟

ارزش کل تریککیکین در بازار جهانی Unknown دلار که معادل آن به تومان در حال حاضر 0 تومان است. آینده تریککیکین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش تریککیکین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت تریککیکین در بازار 0.017947 دلار که معادل آن در بازار ایران 80.7615 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول تریککیکین (TrickyCoin)

برای ساخت کیف پول تریککیکین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول TrickyCoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت تریککیکین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش TRICK دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار تریککیکین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل تریککیکین، بازیابی و بازگشت حساب تریککیکین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولTrickyCoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت تریککیکین (TrickyCoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت تریککیکین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی تریککیکین میتونید کسب در آمد داشته باشید. تریککیکین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق TrickyCoin استخراج تریککیکین از طریق دستگاه های ماینر تریککیکین است.

خرید تریککیکین ارزان

برای خرید تریککیکین میتوانید از سایت های واسط فروشنده تریککیکین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت تریککیکین خرید را انجام دهید. قبل از خرید تریککیکین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای تریککیکین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب تریککیکین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل تریککیکین به تومان است. درصد رشد TRICK در حال حاضر 0.6413 و قیمت TRICK جهت خرید 0.017947 دلار و 80.7615 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش تریککیکین (TrickyCoin)

اگر قصد فروش تریککیکین را دارید از طریق سایت TrickyCoin اقدام کنید. با توجه به ارزش TrickyCoin در بازار جهانی که معادل Unknown دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به تریککیکین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده تریککیکین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان TrickyCoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا تریککیکین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای تریککیکین می باشد.

تبدیل تریککیکین (TrickyCoin)

شما می توانید TrickyCoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل تریککیکین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید TrickyCoin (تریککیکین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال تریککیکین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال تریککیکین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال تریککیکین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *