۹کوین رایگان و آموزش ساخت کیف پول 9COIN (9COIN)

۹کوین رایگان و آموزش ساخت کیف پول 9COIN (9COIN)

۹کوین (9COIN) چیست؟

ارز دیجیتالی ۹کوین دارای شبکه توافقی است که به صورت 9COIN در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار ۹کوین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد ۹کوین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. ۹کوین ایمن است و تاکنون ۹کوین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان ۹کوین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد 9COIN وجود دارد از جمله :سازنده ۹کوین کیست؟ آیا ۹کوین قانونی است؟ ۹کوین چگونه کار می کند؟ آیا 9COIN در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز ۹کوین (9COIN) ؟

ارزش کل ۹کوین در بازار جهانی Unknown دلار که معادل آن به تومان در حال حاضر 0 تومان است. آینده ۹کوین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش ۹کوین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت ۹کوین در بازار 0.003339 دلار که معادل آن در بازار ایران 15.0255 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول ۹کوین (9COIN)

برای ساخت کیف پول ۹کوین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول 9COIN و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت ۹کوین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش 9COIN دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار ۹کوین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل ۹کوین، بازیابی و بازگشت حساب ۹کوین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پول9COIN می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت ۹کوین (9COIN) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت ۹کوین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی ۹کوین میتونید کسب در آمد داشته باشید. ۹کوین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق 9COIN استخراج ۹کوین از طریق دستگاه های ماینر ۹کوین است.

خرید ۹کوین ارزان

برای خرید ۹کوین میتوانید از سایت های واسط فروشنده ۹کوین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت ۹کوین خرید را انجام دهید. قبل از خرید ۹کوین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای ۹کوین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب ۹کوین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل ۹کوین به تومان است. درصد رشد 9COIN در حال حاضر 0.2596 و قیمت 9COIN جهت خرید 0.003339 دلار و 15.0255 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش ۹کوین (9COIN)

اگر قصد فروش ۹کوین را دارید از طریق سایت 9COIN اقدام کنید. با توجه به ارزش 9COIN در بازار جهانی که معادل Unknown دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به ۹کوین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده ۹کوین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان 9COIN را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا ۹کوین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای ۹کوین می باشد.

تبدیل ۹کوین (9COIN)

شما می توانید 9COIN را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل ۹کوین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید 9COIN (۹کوین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال ۹کوین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال ۹کوین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال ۹کوین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *