ادکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول AdCoin (ACC)

ادکین رایگان و آموزش ساخت کیف پول AdCoin (ACC)

ادکین (AdCoin) چیست؟

ارز دیجیتالی ادکین دارای شبکه توافقی است که به صورت ACC در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار ادکین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد ادکین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. ادکین ایمن است و تاکنون ادکین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان ادکین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد ACC وجود دارد از جمله :سازنده ادکین کیست؟ آیا ادکین قانونی است؟ ادکین چگونه کار می کند؟ آیا AdCoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز ادکین (AdCoin) ؟

ارزش کل ادکین در بازار جهانی Unknown دلار که معادل آن به تومان در حال حاضر 0 تومان است. آینده ادکین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش ادکین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت ادکین در بازار 0.081778 دلار که معادل آن در بازار ایران 368.001 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول ادکین (AdCoin)

برای ساخت کیف پول ادکین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول AdCoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت ادکین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش ACC دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار ادکین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل ادکین، بازیابی و بازگشت حساب ادکین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولAdCoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت ادکین (AdCoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت ادکین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی ادکین میتونید کسب در آمد داشته باشید. ادکین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق AdCoin استخراج ادکین از طریق دستگاه های ماینر ادکین است.

خرید ادکین ارزان

برای خرید ادکین میتوانید از سایت های واسط فروشنده ادکین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت ادکین خرید را انجام دهید. قبل از خرید ادکین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای ادکین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب ادکین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل ادکین به تومان است. درصد رشد ACC در حال حاضر -0.1588 و قیمت ACC جهت خرید 0.081778 دلار و 368.001 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش ادکین (AdCoin)

اگر قصد فروش ادکین را دارید از طریق سایت AdCoin اقدام کنید. با توجه به ارزش AdCoin در بازار جهانی که معادل Unknown دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به ادکین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده ادکین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان AdCoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا ادکین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای ادکین می باشد.

تبدیل ادکین (AdCoin)

شما می توانید AdCoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل ادکین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید AdCoin (ادکین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال ادکین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال ادکین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال ادکین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *