ای ترنتی رایگان و آموزش ساخت کیف پول Aeternity (AE)

ای ترنتی رایگان و آموزش ساخت کیف پول Aeternity (AE)

ای ترنتی (Aeternity) چیست؟

ارز دیجیتالی ای ترنتی دارای شبکه توافقی است که به صورت AE در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار ای ترنتی در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد ای ترنتی نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. ای ترنتی ایمن است و تاکنون ای ترنتی هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان ای ترنتی از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد AE وجود دارد از جمله :سازنده ای ترنتی کیست؟ آیا ای ترنتی قانونی است؟ ای ترنتی چگونه کار می کند؟ آیا Aeternity در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز ای ترنتی (Aeternity) ؟

ارزش کل ای ترنتی در بازار جهانی 140548628 دلار که معادل آن به تومان 632468826000 تومان است. آینده ای ترنتی در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش ای ترنتی سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت ای ترنتی در بازار 0.60316 دلار که معادل آن در بازار ایران 2714.22 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول ای ترنتی (Aeternity)

برای ساخت کیف پول ای ترنتی روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Aeternity و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت ای ترنتی مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش AE دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار ای ترنتی حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل ای ترنتی، بازیابی و بازگشت حساب ای ترنتی در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولAeternity می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت ای ترنتی (Aeternity) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت ای ترنتی به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی ای ترنتی میتونید کسب در آمد داشته باشید. ای ترنتی رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Aeternity استخراج ای ترنتی از طریق دستگاه های ماینر ای ترنتی است.

خرید ای ترنتی ارزان

برای خرید ای ترنتی میتوانید از سایت های واسط فروشنده ای ترنتی ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت ای ترنتی خرید را انجام دهید. قبل از خرید ای ترنتی نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای ای ترنتی وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب ای ترنتی کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل ای ترنتی به تومان است. درصد رشد AE در حال حاضر -0.0748 و قیمت AE جهت خرید 0.60316 دلار و 2714.22 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش ای ترنتی (Aeternity)

اگر قصد فروش ای ترنتی را دارید از طریق سایت Aeternity اقدام کنید. با توجه به ارزش Aeternity در بازار جهانی که معادل 140548628 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به ای ترنتی در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده ای ترنتی در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Aeternity را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا ای ترنتی را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای ای ترنتی می باشد.

تبدیل ای ترنتی (Aeternity)

شما می توانید Aeternity را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل ای ترنتی به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Aeternity (ای ترنتی) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال ای ترنتی نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال ای ترنتی از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال ای ترنتی را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *