آئون رایگان و آموزش ساخت کیف پول Aion (AION)

آئون رایگان و آموزش ساخت کیف پول Aion (AION)

آئون (Aion) چیست؟

ارز دیجیتالی آئون دارای شبکه توافقی است که به صورت AION در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار آئون در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد آئون نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. آئون ایمن است و تاکنون آئون هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان آئون از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد AION وجود دارد از جمله :سازنده آئون کیست؟ آیا آئون قانونی است؟ آئون چگونه کار می کند؟ آیا Aion در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز آئون (Aion) ؟

ارزش کل آئون در بازار جهانی 95767696 دلار که معادل آن به تومان 430954632000 تومان است. آینده آئون در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش آئون سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت آئون در بازار 2.33 دلار که معادل آن در بازار ایران 10485 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول آئون (Aion)

برای ساخت کیف پول آئون روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Aion و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت آئون مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش AION دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار آئون حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل آئون، بازیابی و بازگشت حساب آئون در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولAion می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت آئون (Aion) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت آئون به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی آئون میتونید کسب در آمد داشته باشید. آئون رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Aion استخراج آئون از طریق دستگاه های ماینر آئون است.

خرید آئون ارزان

برای خرید آئون میتوانید از سایت های واسط فروشنده آئون ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت آئون خرید را انجام دهید. قبل از خرید آئون نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای آئون وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب آئون کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل آئون به تومان است. درصد رشد AION در حال حاضر 0.4937 و قیمت AION جهت خرید 2.33 دلار و 10485 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش آئون (Aion)

اگر قصد فروش آئون را دارید از طریق سایت Aion اقدام کنید. با توجه به ارزش Aion در بازار جهانی که معادل 95767696 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به آئون در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده آئون در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Aion را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا آئون را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای آئون می باشد.

تبدیل آئون (Aion)

شما می توانید Aion را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل آئون به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Aion (آئون) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال آئون نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال آئون از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال آئون را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *