الفبای رایگان و آموزش ساخت کیف پول Alphabit (ABC)

الفبای رایگان و آموزش ساخت کیف پول Alphabit (ABC)

الفبای (Alphabit) چیست؟

ارز دیجیتالی الفبای دارای شبکه توافقی است که به صورت ABC در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار الفبای در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد الفبای نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. الفبای ایمن است و تاکنون الفبای هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان الفبای از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد ABC وجود دارد از جمله :سازنده الفبای کیست؟ آیا الفبای قانونی است؟ الفبای چگونه کار می کند؟ آیا Alphabit در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز الفبای (Alphabit) ؟

ارزش کل الفبای در بازار جهانی Unknown دلار که معادل آن به تومان در حال حاضر 0 تومان است. آینده الفبای در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش الفبای سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت الفبای در بازار 14.51 دلار که معادل آن در بازار ایران 65295 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول الفبای (Alphabit)

برای ساخت کیف پول الفبای روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Alphabit و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت الفبای مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش ABC دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار الفبای حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل الفبای، بازیابی و بازگشت حساب الفبای در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولAlphabit می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت الفبای (Alphabit) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت الفبای به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی الفبای میتونید کسب در آمد داشته باشید. الفبای رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Alphabit استخراج الفبای از طریق دستگاه های ماینر الفبای است.

خرید الفبای ارزان

برای خرید الفبای میتوانید از سایت های واسط فروشنده الفبای ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت الفبای خرید را انجام دهید. قبل از خرید الفبای نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای الفبای وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب الفبای کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل الفبای به تومان است. درصد رشد ABC در حال حاضر -0.3145 و قیمت ABC جهت خرید 14.51 دلار و 65295 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش الفبای (Alphabit)

اگر قصد فروش الفبای را دارید از طریق سایت Alphabit اقدام کنید. با توجه به ارزش Alphabit در بازار جهانی که معادل Unknown دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به الفبای در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده الفبای در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Alphabit را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا الفبای را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای الفبای می باشد.

تبدیل الفبای (Alphabit)

شما می توانید Alphabit را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل الفبای به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Alphabit (الفبای) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال الفبای نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال الفبای از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال الفبای را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *