آلت کوین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Altcoin (ALT)

آلت کوین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Altcoin (ALT)

آلت کوین (Altcoin) چیست؟

ارز دیجیتالی آلت کوین دارای شبکه توافقی است که به صورت ALT در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار آلت کوین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد آلت کوین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. آلت کوین ایمن است و تاکنون آلت کوین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان آلت کوین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد ALT وجود دارد از جمله :سازنده آلت کوین کیست؟ آیا آلت کوین قانونی است؟ آلت کوین چگونه کار می کند؟ آیا Altcoin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز آلت کوین (Altcoin) ؟

ارزش کل آلت کوین در بازار جهانی 1828768 دلار که معادل آن به تومان 8229456000 تومان است. آینده آلت کوین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش آلت کوین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت آلت کوین در بازار 14.97 دلار که معادل آن در بازار ایران 67365 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول آلت کوین (Altcoin)

برای ساخت کیف پول آلت کوین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Altcoin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت آلت کوین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش ALT دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار آلت کوین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل آلت کوین، بازیابی و بازگشت حساب آلت کوین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولAltcoin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت آلت کوین (Altcoin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت آلت کوین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی آلت کوین میتونید کسب در آمد داشته باشید. آلت کوین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Altcoin استخراج آلت کوین از طریق دستگاه های ماینر آلت کوین است.

خرید آلت کوین ارزان

برای خرید آلت کوین میتوانید از سایت های واسط فروشنده آلت کوین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت آلت کوین خرید را انجام دهید. قبل از خرید آلت کوین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای آلت کوین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب آلت کوین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل آلت کوین به تومان است. درصد رشد ALT در حال حاضر -0.0829 و قیمت ALT جهت خرید 14.97 دلار و 67365 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش آلت کوین (Altcoin)

اگر قصد فروش آلت کوین را دارید از طریق سایت Altcoin اقدام کنید. با توجه به ارزش Altcoin در بازار جهانی که معادل 1828768 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به آلت کوین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده آلت کوین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Altcoin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا آلت کوین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای آلت کوین می باشد.

تبدیل آلت کوین (Altcoin)

شما می توانید Altcoin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل آلت کوین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Altcoin (آلت کوین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال آلت کوین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال آلت کوین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال آلت کوین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *