آراگون رایگان و آموزش ساخت کیف پول Aragon (ANT)

آراگون رایگان و آموزش ساخت کیف پول Aragon (ANT)

آراگون (Aragon) چیست؟

ارز دیجیتالی آراگون دارای شبکه توافقی است که به صورت ANT در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار آراگون در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد آراگون نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. آراگون ایمن است و تاکنون آراگون هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان آراگون از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد ANT وجود دارد از جمله :سازنده آراگون کیست؟ آیا آراگون قانونی است؟ آراگون چگونه کار می کند؟ آیا Aragon در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز آراگون (Aragon) ؟

ارزش کل آراگون در بازار جهانی 60772941 دلار که معادل آن به تومان 273478234500 تومان است. آینده آراگون در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش آراگون سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت آراگون در بازار 1.87 دلار که معادل آن در بازار ایران 8415 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول آراگون (Aragon)

برای ساخت کیف پول آراگون روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Aragon و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت آراگون مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش ANT دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار آراگون حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل آراگون، بازیابی و بازگشت حساب آراگون در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولAragon می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت آراگون (Aragon) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت آراگون به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی آراگون میتونید کسب در آمد داشته باشید. آراگون رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Aragon استخراج آراگون از طریق دستگاه های ماینر آراگون است.

خرید آراگون ارزان

برای خرید آراگون میتوانید از سایت های واسط فروشنده آراگون ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت آراگون خرید را انجام دهید. قبل از خرید آراگون نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای آراگون وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب آراگون کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل آراگون به تومان است. درصد رشد ANT در حال حاضر -0.1285 و قیمت ANT جهت خرید 1.87 دلار و 8415 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش آراگون (Aragon)

اگر قصد فروش آراگون را دارید از طریق سایت Aragon اقدام کنید. با توجه به ارزش Aragon در بازار جهانی که معادل 60772941 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به آراگون در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده آراگون در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Aragon را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا آراگون را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای آراگون می باشد.

تبدیل آراگون (Aragon)

شما می توانید Aragon را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل آراگون به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Aragon (آراگون) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال آراگون نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال آراگون از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال آراگون را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *