اوتنیو رایگان و آموزش ساخت کیف پول Autonio (NIO)

اوتنیو رایگان و آموزش ساخت کیف پول Autonio (NIO)

اوتنیو (Autonio) چیست؟

ارز دیجیتالی اوتنیو دارای شبکه توافقی است که به صورت NIO در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار اوتنیو در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد اوتنیو نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. اوتنیو ایمن است و تاکنون اوتنیو هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان اوتنیو از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد NIO وجود دارد از جمله :سازنده اوتنیو کیست؟ آیا اوتنیو قانونی است؟ اوتنیو چگونه کار می کند؟ آیا Autonio در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز اوتنیو (Autonio) ؟

ارزش کل اوتنیو در بازار جهانی 3277668 دلار که معادل آن به تومان 14749506000 تومان است. آینده اوتنیو در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش اوتنیو سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت اوتنیو در بازار 0.049791 دلار که معادل آن در بازار ایران 224.0595 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول اوتنیو (Autonio)

برای ساخت کیف پول اوتنیو روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Autonio و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت اوتنیو مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش NIO دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار اوتنیو حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل اوتنیو، بازیابی و بازگشت حساب اوتنیو در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولAutonio می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت اوتنیو (Autonio) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت اوتنیو به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی اوتنیو میتونید کسب در آمد داشته باشید. اوتنیو رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Autonio استخراج اوتنیو از طریق دستگاه های ماینر اوتنیو است.

خرید اوتنیو ارزان

برای خرید اوتنیو میتوانید از سایت های واسط فروشنده اوتنیو ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت اوتنیو خرید را انجام دهید. قبل از خرید اوتنیو نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای اوتنیو وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب اوتنیو کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل اوتنیو به تومان است. درصد رشد NIO در حال حاضر -0.412 و قیمت NIO جهت خرید 0.049791 دلار و 224.0595 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش اوتنیو (Autonio)

اگر قصد فروش اوتنیو را دارید از طریق سایت Autonio اقدام کنید. با توجه به ارزش Autonio در بازار جهانی که معادل 3277668 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به اوتنیو در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده اوتنیو در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Autonio را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا اوتنیو را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای اوتنیو می باشد.

تبدیل اوتنیو (Autonio)

شما می توانید Autonio را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل اوتنیو به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Autonio (اوتنیو) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال اوتنیو نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال اوتنیو از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال اوتنیو را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *