برنکش رایگان و آموزش ساخت کیف پول BERNcash (BERN)

برنکش رایگان و آموزش ساخت کیف پول BERNcash (BERN)

برنکش (BERNcash) چیست؟

ارز دیجیتالی برنکش دارای شبکه توافقی است که به صورت BERN در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار برنکش در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد برنکش نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. برنکش ایمن است و تاکنون برنکش هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان برنکش از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد BERN وجود دارد از جمله :سازنده برنکش کیست؟ آیا برنکش قانونی است؟ برنکش چگونه کار می کند؟ آیا BERNcash در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز برنکش (BERNcash) ؟

ارزش کل برنکش در بازار جهانی 336838 دلار که معادل آن به تومان 1515771000 تومان است. آینده برنکش در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش برنکش سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت برنکش در بازار 0.004729 دلار که معادل آن در بازار ایران 21.2805 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول برنکش (BERNcash)

برای ساخت کیف پول برنکش روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول BERNcash و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت برنکش مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش BERN دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار برنکش حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل برنکش، بازیابی و بازگشت حساب برنکش در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولBERNcash می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت برنکش (BERNcash) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت برنکش به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی برنکش میتونید کسب در آمد داشته باشید. برنکش رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق BERNcash استخراج برنکش از طریق دستگاه های ماینر برنکش است.

خرید برنکش ارزان

برای خرید برنکش میتوانید از سایت های واسط فروشنده برنکش ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت برنکش خرید را انجام دهید. قبل از خرید برنکش نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای برنکش وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب برنکش کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل برنکش به تومان است. درصد رشد BERN در حال حاضر 0.1668 و قیمت BERN جهت خرید 0.004729 دلار و 21.2805 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش برنکش (BERNcash)

اگر قصد فروش برنکش را دارید از طریق سایت BERNcash اقدام کنید. با توجه به ارزش BERNcash در بازار جهانی که معادل 336838 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به برنکش در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده برنکش در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان BERNcash را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا برنکش را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای برنکش می باشد.

تبدیل برنکش (BERNcash)

شما می توانید BERNcash را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل برنکش به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید BERNcash (برنکش) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال برنکش نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال برنکش از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال برنکش را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *