بیگوپ رایگان و آموزش ساخت کیف پول BigUp (BIGUP)

بیگوپ رایگان و آموزش ساخت کیف پول BigUp (BIGUP)

بیگوپ (BigUp) چیست؟

ارز دیجیتالی بیگوپ دارای شبکه توافقی است که به صورت BIGUP در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار بیگوپ در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد بیگوپ نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. بیگوپ ایمن است و تاکنون بیگوپ هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان بیگوپ از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد BIGUP وجود دارد از جمله :سازنده بیگوپ کیست؟ آیا بیگوپ قانونی است؟ بیگوپ چگونه کار می کند؟ آیا BigUp در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز بیگوپ (BigUp) ؟

ارزش کل بیگوپ در بازار جهانی 309624 دلار که معادل آن به تومان 1393308000 تومان است. آینده بیگوپ در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش بیگوپ سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت بیگوپ در بازار 0.000146 دلار که معادل آن در بازار ایران 0.657 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول بیگوپ (BigUp)

برای ساخت کیف پول بیگوپ روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول BigUp و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت بیگوپ مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش BIGUP دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار بیگوپ حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل بیگوپ، بازیابی و بازگشت حساب بیگوپ در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولBigUp می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت بیگوپ (BigUp) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت بیگوپ به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی بیگوپ میتونید کسب در آمد داشته باشید. بیگوپ رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق BigUp استخراج بیگوپ از طریق دستگاه های ماینر بیگوپ است.

خرید بیگوپ ارزان

برای خرید بیگوپ میتوانید از سایت های واسط فروشنده بیگوپ ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت بیگوپ خرید را انجام دهید. قبل از خرید بیگوپ نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای بیگوپ وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب بیگوپ کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل بیگوپ به تومان است. درصد رشد BIGUP در حال حاضر 0.3479 و قیمت BIGUP جهت خرید 0.000146 دلار و 0.657 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش بیگوپ (BigUp)

اگر قصد فروش بیگوپ را دارید از طریق سایت BigUp اقدام کنید. با توجه به ارزش BigUp در بازار جهانی که معادل 309624 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به بیگوپ در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده بیگوپ در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان BigUp را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا بیگوپ را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای بیگوپ می باشد.

تبدیل بیگوپ (BigUp)

شما می توانید BigUp را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل بیگوپ به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید BigUp (بیگوپ) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال بیگوپ نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال بیگوپ از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال بیگوپ را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.


دانلود فایل ها

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *