بینانس کوین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Binance Coin (BNB)

بینانس کوین  رایگان و آموزش ساخت کیف پول Binance Coin (BNB)

بینانس کوین (Binance Coin) چیست؟

ارز دیجیتالی بینانس کوین دارای شبکه توافقی است که به صورت BNB در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار بینانس کوین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد بینانس کوین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. بینانس کوین ایمن است و تاکنون بینانس کوین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان بینانس کوین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد BNB وجود دارد از جمله :سازنده بینانس کوین کیست؟ آیا بینانس کوین قانونی است؟ بینانس کوین چگونه کار می کند؟ آیا Binance Coin در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز بینانس کوین (Binance Coin) ؟

ارزش کل بینانس کوین در بازار جهانی 237000901 دلار که معادل آن به تومان 1066504054500 تومان است. آینده بینانس کوین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش بینانس کوین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت بینانس کوین در بازار 2.39 دلار که معادل آن در بازار ایران 10755 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول بینانس کوین (Binance Coin)

برای ساخت کیف پول بینانس کوین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Binance Coin و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت بینانس کوین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش BNB دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار بینانس کوین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل بینانس کوین ، بازیابی و بازگشت حساب بینانس کوین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولBinance Coin می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت بینانس کوین (Binance Coin) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت بینانس کوین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی بینانس کوین میتونید کسب در آمد داشته باشید. بینانس کوین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Binance Coin استخراج بینانس کوین از طریق دستگاه های ماینر بینانس کوین است.

خرید بینانس کوین ارزان

برای خرید بینانس کوین میتوانید از سایت های واسط فروشنده بینانس کوین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت بینانس کوین خرید را انجام دهید. قبل از خرید بینانس کوین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای بینانس کوین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب بینانس کوین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل بینانس کوین به تومان است. درصد رشد BNB در حال حاضر 0.0946 و قیمت BNB جهت خرید 2.39 دلار و 10755 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش بینانس کوین (Binance Coin)

اگر قصد فروش بینانس کوین را دارید از طریق سایت Binance Coin اقدام کنید. با توجه به ارزش Binance Coin در بازار جهانی که معادل 237000901 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به بینانس کوین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده بینانس کوین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Binance Coin را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا بینانس کوین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای بینانس کوین می باشد.

تبدیل بینانس کوین (Binance Coin)

شما می توانید Binance Coin را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل بینانس کوین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Binance Coin (بینانس کوین ) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال بینانس کوین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال بینانس کوین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال بینانس کوین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

 

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *