پرنده ها رایگان و آموزش ساخت کیف پول Birds (BIRDS)

پرنده ها رایگان و آموزش ساخت کیف پول Birds (BIRDS)

پرنده ها (Birds) چیست؟

ارز دیجیتالی پرنده ها دارای شبکه توافقی است که به صورت BIRDS در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار پرنده ها در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد پرنده ها نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. پرنده ها ایمن است و تاکنون پرنده ها هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان پرنده ها از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد BIRDS وجود دارد از جمله :سازنده پرنده ها کیست؟ آیا پرنده ها قانونی است؟ پرنده ها چگونه کار می کند؟ آیا Birds در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز پرنده ها (Birds) ؟

ارزش کل پرنده ها در بازار جهانی Unknown دلار که معادل آن به تومان در حال حاضر 0 تومان است. آینده پرنده ها در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش پرنده ها سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت پرنده ها در بازار 0.00014 دلار که معادل آن در بازار ایران 0.63 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول پرنده ها (Birds)

برای ساخت کیف پول پرنده ها روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Birds و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت پرنده ها مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش BIRDS دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار پرنده ها حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل پرنده ها، بازیابی و بازگشت حساب پرنده ها در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولBirds می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت پرنده ها (Birds) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت پرنده ها به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی پرنده ها میتونید کسب در آمد داشته باشید. پرنده ها رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Birds استخراج پرنده ها از طریق دستگاه های ماینر پرنده ها است.

خرید پرنده ها ارزان

برای خرید پرنده ها میتوانید از سایت های واسط فروشنده پرنده ها ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت پرنده ها خرید را انجام دهید. قبل از خرید پرنده ها نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای پرنده ها وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب پرنده ها کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل پرنده ها به تومان است. درصد رشد BIRDS در حال حاضر 0.2276 و قیمت BIRDS جهت خرید 0.00014 دلار و 0.63 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش پرنده ها (Birds)

اگر قصد فروش پرنده ها را دارید از طریق سایت Birds اقدام کنید. با توجه به ارزش Birds در بازار جهانی که معادل Unknown دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به پرنده ها در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده پرنده ها در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Birds را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا پرنده ها را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای پرنده ها می باشد.

تبدیل پرنده ها (Birds)

شما می توانید Birds را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل پرنده ها به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Birds (پرنده ها) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال پرنده ها نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال پرنده ها از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال پرنده ها را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *