سیاره بیتکوین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Bitcoin Planet (BTPL)

سیاره بیتکوین رایگان و آموزش ساخت کیف پول Bitcoin Planet (BTPL)

سیاره بیتکوین (Bitcoin Planet) چیست؟

ارز دیجیتالی سیاره بیتکوین دارای شبکه توافقی است که به صورت BTPL در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار سیاره بیتکوین در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد سیاره بیتکوین نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. سیاره بیتکوین ایمن است و تاکنون سیاره بیتکوین هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان سیاره بیتکوین از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد BTPL وجود دارد از جمله :سازنده سیاره بیتکوین کیست؟ آیا سیاره بیتکوین قانونی است؟ سیاره بیتکوین چگونه کار می کند؟ آیا Bitcoin Planet در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز سیاره بیتکوین (Bitcoin Planet) ؟

ارزش کل سیاره بیتکوین در بازار جهانی 141286 دلار که معادل آن به تومان 635787000 تومان است. آینده سیاره بیتکوین در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش سیاره بیتکوین سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت سیاره بیتکوین در بازار 0.025181 دلار که معادل آن در بازار ایران 113.3145 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول سیاره بیتکوین (Bitcoin Planet)

برای ساخت کیف پول سیاره بیتکوین روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Bitcoin Planet و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت سیاره بیتکوین مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش BTPL دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار سیاره بیتکوین حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل سیاره بیتکوین، بازیابی و بازگشت حساب سیاره بیتکوین در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولBitcoin Planet می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت سیاره بیتکوین (Bitcoin Planet) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت سیاره بیتکوین به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی سیاره بیتکوین میتونید کسب در آمد داشته باشید. سیاره بیتکوین رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Bitcoin Planet استخراج سیاره بیتکوین از طریق دستگاه های ماینر سیاره بیتکوین است.

خرید سیاره بیتکوین ارزان

برای خرید سیاره بیتکوین میتوانید از سایت های واسط فروشنده سیاره بیتکوین ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت سیاره بیتکوین خرید را انجام دهید. قبل از خرید سیاره بیتکوین نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای سیاره بیتکوین وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب سیاره بیتکوین کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل سیاره بیتکوین به تومان است. درصد رشد BTPL در حال حاضر 0.1064 و قیمت BTPL جهت خرید 0.025181 دلار و 113.3145 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش سیاره بیتکوین (Bitcoin Planet)

اگر قصد فروش سیاره بیتکوین را دارید از طریق سایت Bitcoin Planet اقدام کنید. با توجه به ارزش Bitcoin Planet در بازار جهانی که معادل 141286 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به سیاره بیتکوین در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده سیاره بیتکوین در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Bitcoin Planet را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا سیاره بیتکوین را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای سیاره بیتکوین می باشد.

تبدیل سیاره بیتکوین (Bitcoin Planet)

شما می توانید Bitcoin Planet را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل سیاره بیتکوین به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Bitcoin Planet (سیاره بیتکوین) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال سیاره بیتکوین نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال سیاره بیتکوین از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال سیاره بیتکوین را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *