بیتگلد رایگان و آموزش ساخت کیف پول bitGold (BITGOLD)

بیتگلد رایگان و آموزش ساخت کیف پول bitGold (BITGOLD)

بیتگلد (bitGold) چیست؟

ارز دیجیتالی بیتگلد دارای شبکه توافقی است که به صورت BITGOLD در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار بیتگلد در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد بیتگلد نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. بیتگلد ایمن است و تاکنون بیتگلد هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان بیتگلد از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد BITGOLD وجود دارد از جمله :سازنده بیتگلد کیست؟ آیا بیتگلد قانونی است؟ بیتگلد چگونه کار می کند؟ آیا bitGold در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز بیتگلد (bitGold) ؟

ارزش کل بیتگلد در بازار جهانی 111510 دلار که معادل آن به تومان 501795000 تومان است. آینده بیتگلد در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش بیتگلد سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت بیتگلد در بازار 1397.14 دلار که معادل آن در بازار ایران 6287130 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول بیتگلد (bitGold)

برای ساخت کیف پول بیتگلد روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول bitGold و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت بیتگلد مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش BITGOLD دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار بیتگلد حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل بیتگلد، بازیابی و بازگشت حساب بیتگلد در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولbitGold می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت بیتگلد (bitGold) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت بیتگلد به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی بیتگلد میتونید کسب در آمد داشته باشید. بیتگلد رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق bitGold استخراج بیتگلد از طریق دستگاه های ماینر بیتگلد است.

خرید بیتگلد ارزان

برای خرید بیتگلد میتوانید از سایت های واسط فروشنده بیتگلد ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت بیتگلد خرید را انجام دهید. قبل از خرید بیتگلد نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای بیتگلد وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب بیتگلد کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل بیتگلد به تومان است. درصد رشد BITGOLD در حال حاضر -0.0849 و قیمت BITGOLD جهت خرید 1397.14 دلار و 6287130 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش بیتگلد (bitGold)

اگر قصد فروش بیتگلد را دارید از طریق سایت bitGold اقدام کنید. با توجه به ارزش bitGold در بازار جهانی که معادل 111510 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به بیتگلد در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده بیتگلد در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان bitGold را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا بیتگلد را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای بیتگلد می باشد.

تبدیل بیتگلد (bitGold)

شما می توانید bitGold را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل بیتگلد به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید bitGold (بیتگلد) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال بیتگلد نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال بیتگلد از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال بیتگلد را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *