بیتسیلور رایگان و آموزش ساخت کیف پول bitSilver (BITSILVER)

بیتسیلور رایگان و آموزش ساخت کیف پول bitSilver (BITSILVER)

بیتسیلور (bitSilver) چیست؟

ارز دیجیتالی بیتسیلور دارای شبکه توافقی است که به صورت BITSILVER در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار بیتسیلور در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد بیتسیلور نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. بیتسیلور ایمن است و تاکنون بیتسیلور هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان بیتسیلور از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد BITSILVER وجود دارد از جمله :سازنده بیتسیلور کیست؟ آیا بیتسیلور قانونی است؟ بیتسیلور چگونه کار می کند؟ آیا bitSilver در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز بیتسیلور (bitSilver) ؟

ارزش کل بیتسیلور در بازار جهانی 165295 دلار که معادل آن به تومان 743827500 تومان است. آینده بیتسیلور در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش بیتسیلور سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت بیتسیلور در بازار 20.57 دلار که معادل آن در بازار ایران 92565 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول بیتسیلور (bitSilver)

برای ساخت کیف پول بیتسیلور روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول bitSilver و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت بیتسیلور مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش BITSILVER دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار بیتسیلور حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل بیتسیلور، بازیابی و بازگشت حساب بیتسیلور در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولbitSilver می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت بیتسیلور (bitSilver) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت بیتسیلور به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی بیتسیلور میتونید کسب در آمد داشته باشید. بیتسیلور رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق bitSilver استخراج بیتسیلور از طریق دستگاه های ماینر بیتسیلور است.

خرید بیتسیلور ارزان

برای خرید بیتسیلور میتوانید از سایت های واسط فروشنده بیتسیلور ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت بیتسیلور خرید را انجام دهید. قبل از خرید بیتسیلور نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای بیتسیلور وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب بیتسیلور کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل بیتسیلور به تومان است. درصد رشد BITSILVER در حال حاضر -0.0183 و قیمت BITSILVER جهت خرید 20.57 دلار و 92565 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش بیتسیلور (bitSilver)

اگر قصد فروش بیتسیلور را دارید از طریق سایت bitSilver اقدام کنید. با توجه به ارزش bitSilver در بازار جهانی که معادل 165295 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به بیتسیلور در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده بیتسیلور در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان bitSilver را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا بیتسیلور را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای بیتسیلور می باشد.

تبدیل بیتسیلور (bitSilver)

شما می توانید bitSilver را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل بیتسیلور به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید bitSilver (بیتسیلور) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال بیتسیلور نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال بیتسیلور از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال بیتسیلور را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *