بیتوولت رایگان و آموزش ساخت کیف پول Bitvolt (VOLT)

بیتوولت رایگان و آموزش ساخت کیف پول Bitvolt (VOLT)

بیتوولت (Bitvolt) چیست؟

ارز دیجیتالی بیتوولت دارای شبکه توافقی است که به صورت VOLT در فضای مجازی نمایش داده می شود. نمودار بیتوولت در چند ماه اخیر رشد بسیار زیاده داشته است و درصد رشد بیتوولت نشان دهنده افزایش روزانه قیمت آن است. بیتوولت ایمن است و تاکنون بیتوولت هک نشده است. با توجه به نظارت های شبکه ای روی این ارز توسط سازندگان بیتوولت از دست دادن آن تقریبا غیر ممکن است. چند ابهام در مورد VOLT وجود دارد از جمله :سازنده بیتوولت کیست؟ آیا بیتوولت قانونی است؟ بیتوولت چگونه کار می کند؟ آیا Bitvolt در ایران قابل خرید وفروش است؟ و …

قیمت روز بیتوولت (Bitvolt) ؟

ارزش کل بیتوولت در بازار جهانی 8410 دلار که معادل آن به تومان 37845000 تومان است. آینده بیتوولت در بازار با توجه به ارزش بالای آن باعث شده است تا خرید و فروش بیتوولت سود بالایی را برای کاربران داشته باشد. در حال حاضر قیمت بیتوولت در بازار 0.000556 دلار که معادل آن در بازار ایران 2.502 تومان است.

آموزش ساخت کیف پول بیتوولت (Bitvolt)

برای ساخت کیف پول بیتوولت روش های بسیاری وجود دارد با مراجعه به سایت های ساخت کیف پول Bitvolt و عضویت در آن می توانید یک والت ایدی برای خود داشته باشید. دقت کنید پس در هنگام عضویت در سایت بیتوولت مشخصات حقیقی خود را وارد کنید چرا که در خرید و فروش VOLT دچار مشکل نشوید. شما میتوانید در گوشی موبایل خود با نرم افزار بیتوولت حساب ارزی خود را بسازید و مشاهده کنید. در صورتی که حساب شما با مشکل مواجه شد یا رمز خود رافراموش کردید برای حل مشکل بیتوولت، بازیابی و بازگشت حساب بیتوولت در گوشی و کامپیوتر نیاز به ایمیل و ارسال اس ام اس به شماره شما می باشد. برای دانلود کیف پولBitvolt می توانید از لینک زیر استفاده کنید.

دریافت بیتوولت (Bitvolt) رایگان

اگر به دنبال راهی برای کسب در آمد هستید با ماین کردن و دریافت بیتوولت به صورت رایگان و یا تبلیغات کلیکی بیتوولت میتونید کسب در آمد داشته باشید. بیتوولت رایگان به کیف پول شما منتقل می شود و به راحتی قابل فروش است. میتوان گفت یکی از راه های پولدار شدن از طریق Bitvolt استخراج بیتوولت از طریق دستگاه های ماینر بیتوولت است.

خرید بیتوولت ارزان

برای خرید بیتوولت میتوانید از سایت های واسط فروشنده بیتوولت ایرانی استفاده کنید یا مستقیما از سایت بیتوولت خرید را انجام دهید. قبل از خرید بیتوولت نمودار رشد ارز را مشاهده کنید. یکی از مزایای بیتوولت وجود سایت های بسیار زیاد است. و از معایب بیتوولت کارمزد انتقال وجه بین کیف پول ها و همچنین تبدیل بیتوولت به تومان است. درصد رشد VOLT در حال حاضر 0.0788 و قیمت VOLT جهت خرید 0.000556 دلار و 2.502 تومان می باشد که به صورت روزانه تغییر میکند.

فروش بیتوولت (Bitvolt)

اگر قصد فروش بیتوولت را دارید از طریق سایت Bitvolt اقدام کنید. با توجه به ارزش Bitvolt در بازار جهانی که معادل 8410 دلار در هر لحظه میتوانید این ارز را به حساب بانکی خود در هر بانکی در ایران تبدیل و انتقال دهید. تبدیل دلار به بیتوولت در سایت های ایرانی و خارجی ممکن است. همچنین پیشنهاد میکنیم با توجه به آینده بیتوولت در فروش آن دقت لازم را داشته باشید. اگر خودتان Bitvolt را به معادل دلار آن تبدیل کنید یا بیتوولت را به تومان تبدیل کنید مبلغی که به دست می آید با مبلغ صرافی ها کمی متفاوت است که این امر بر اساس تغییر قیمت لحظه ای بیتوولت می باشد.

تبدیل بیتوولت (Bitvolt)

شما می توانید Bitvolt را به دلار، تومان و ارزهای دیگر تبدیل کنید. تبدیل بیتوولت به تومان در سایت های ایرانی انجام میگیرد. همچنین شما می توانید Bitvolt (بیتوولت) را به بیت کوین (bitcoin) تبدیل کنین.باید مدنظر داشته باشید که در جابه جایی هر ارزی بدهی است که این انتفال شامل کارمزد باشد. در هنگام انتقال بیتوولت نیز مبلغی بابت انتقال بین کیف پول در قالب کارمزد انتقال بیتوولت از موجودی کسر می شود. میزان کارمزد را می توانید خودتان تعیین کنید دقت کنید هرچقدر میزان کارمزد انتقال بیتوولت را بیشتر انتخاب کنید جابه جایی سریع تر صورت میگیرد.

دانلود

دانلود فایل ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *